Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Przy Zamku III
Osiedle Przy Zamku III
Osiedle Przy Zamku III

Osiedle Przy Zamku III

Ślęza, ul. Zamkowa 4

Opis inwestycji

Osiedle Przy Zamku III to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Całość to 24 takie domy. Wszystkie domy powstając w ramach realizacji inwestycji posiadają 3 kondygnacje, a całkowita powierzchnia równa się 103 m2. Tylko 800 metrów dzieli osiedle od przepięknego Zamku Topacz. Z osiedla rozpościera się przepiękny widok na Ślęzę.

Przygotowanie elewacji w stonowanej kolorystyce oraz realizacja projektów w zgodzie z tradycyjnymi formami jest ścisłym nawiązaniem do sąsiedniej zabudowy, w szczególności do tego jak się prezentuje Zamek Topacz.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego domu pokazowego którzy znajduje się przy ul. Zamkowej 4 (po wcześniejszym ustaleniu terminu)

Domy na Osiedlu Przy Zamku składają się z parteru, poddasza oraz antresoli. Pater to niezwykle przestronny salon oraz łazienka i kuchnia. Na wyższej kondygnacji można dokonać własnych aranżacji przestrzeni, przygotować sypialnię, pokoje, miejsce do pracy czy relaksu, według własnych pomysłów. Domy posiadają prywatne ogródki które są doskonałym miejscem do odpoczynku. Właściciele samochodów mogą pozostawić swoje pojazdy pod wiatą garażową lub na dwóch miejscach postojowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dopasowujemy pomieszczenia, ich rozkład zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców. Wszystko na etapie budowy

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Garderoba, Wiatrołap, Pralnia, Antresola
Realizacja inwestycji:
grudzień 2016 r.
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba kondygnacji:
2

Zalety inwestycji

przyjazne osiedle dobra lokalizacja malowanicze krajobrazy
Okolica

Przedstawiamy Osiedle Przy Zamku które to znajduje się w Ślęzie, niezwykle blisko Wrocławia. Dojazd do rynku wrocławskiego zajmuje niecałe 20 minut, natomiast dotarcie do Bielan Wrocławskich to podróż dwu minutowa. W tym miejscu znajduje się między innymi centrum handlowe z licznymi sklepami i ofertą gastronomiczną.

Cecha charakterystyczna naszego osiedla to zabudowa jednorodzinna, niska, a także liczne atrakcyjne tereny zielone. Obok osiedle, naprzeciwko jest Hotel Zamek Topacz w którym znajduje się przepiękny park, wykwintna restauracja, a w planach jest obiekt SPA.

Wszyscy którzy poszukują miejsc do rekreacji i aktywnego wypoczynku, a także rozrywki będą zachwyceni możliwościami jakie daje ta okolica. Znajdują się tutaj korty tenisowe, ścieżka rowerowa, trasa kajakowa oraz strzelnica golfowa i tor rolkowy.

Standard wykończenia

Ściany budynku: bloczki z betonu komórkowego Ścianki działowe na piętrze: płyta GK Strop TERRIVA Dachówka ceramiczna Okna PVC, rolety okienne PVC ze skrzyniami podtynkowymi na oknach prostych Parapety: wewnętrzne PVC, zewnętrzne blaszane Tynki wewnętrzne gipsowe Ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym, kondensacyjnym, z zamkniętą komorą spalania (Viessmann) Komin z wkładem ze stali kwasoodpornej Docieplenie poddasza: wełna 25 + płyta GK Elewacja: docieplona styropianem 15 cm, tynk mineralny malowany Rozprowadzine instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, c-o, gazowa Kanalizacja sanitarna i deszczowa, sieć wodna Miejsca postojowe wykonane z kostki betonowej

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa Kapitałowa ATM Grupa S.A. jest właścicielem właścicielem spółki ATM Inwestycje Sp. z o.o. To spółka celowa której głównym obszarem działalności jest realizowanie różnego rodzaju projektów, zarówno deweloperskich jak i inwestycyjnych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 8a, 50-049 Wrocław
Telefon:
71 346 30 70
Adres email:
jot-be@jot-be.pl
Lokalizacja