Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Stegna, ul. Lipowa 32

Opis inwestycji

Stegna, wschodnie wybrzeże Bałtyku, blisko Gdańsk i Elbląga. To właśnie tutaj znajduje się Baltic Park, doskonale zlokalizowana inwestycja mieszkaniowa. Składa się ona z dwóch budynków, które zostały umiejscowione w lesie sosnowym. Wystarczy kilka minut piechotą by znaleźć się na przepięknej, piaszczystej plaży

Niezwykle ciekawa i niebanalna architektura. Do tego przeszklone balkony, ogromne okna. To właśnie niektóre atuty tej inwestycji, sprawiające, że można zamieszkać w naprawdę komfortowych warunkach. A to wszystko około 500 metrów od przepięknej plaży. Cały teren inwestycji jest chroniony przez wyspecjalizowaną agencję ochrony, a także monitorowany i grodzony. Celem osiągnięcia jak najwyższego standardu w budynkach przygotowano windy, a dla wszystkich zmotoryzowanych garaż podziemny lub miejsca postojowe zewnętrzne.

Baltic Park jest miejscem dla wszystkich tych którzy cenią sobie spokój, ciszę, pragną zamieszkać w apartamentach o wysokim standardzie przygotowania i zlokalizowanych blisko morza. Nasza inwestycja to doskonałe miejsce dla wszystkich rodzin z dziećmi. Bliskość przyrody, terenów zielonych, znakomity klimat nadmorski, czego chcieć więcej?

Oczywiście Baltic Park można rozpatrywać jako inwestycję na przyszłość, zainteresować się zakupem nieruchomości pod wynajem. Ludzie poszukują ciekawych, nowoczesnych i komfortowych apartamentów nadmorskich przez cały rok, dlatego mając taki apartament można zarabiać cały czas na wynajmie

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba kondygnacji:
20

Zalety inwestycji

nowoczesne apartamenty blisko morza spokojna, klimatyczna okolica
Okolica

Stegna to przepiękna, wakacyjna miejscowość, zlokalizowana w pobliżu Mierzei Wiślanej. Stad jest zaledwie 47 km do Gdańsk i 37 km do Elbląga. Bliskość trasy S7 powoduje, że dojazd do Stegny mieszkańcom Warszawy może zająć około 3,5 godzin.

Na Mierzei Wiślanej spotykamy tylko i wyłącznie doskonałe plaże. Są one znane ze swojej szerokości i doskonałego piasku. Przepiękne krajobrazy sprawiają, że to miejsce można odwiedzać przez cały rok. Oprócz tego na przybywających czekają liczne trasy rowerowe oraz ścieżki do biegania, a bliskość takich miast jak Gdańsk czy Elbląg daje wiele możliwości spędzenia czasu. Każdy będzie zadowolony z tego co oferuje to miejsce, polecamy Stegnę, zapraszamy nad morze.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

mLocum S.A. to firma która powstała w roku 2000, a której celem jest obsługa rynku nieruchomości, z naciskiem na realizację licznych inwestycji mieszkaniowych celem zaspokajania potrzeb Klientów. Realizując wszelki inwestycje spółka stawia na profesjonalizm działania co ma swoje odbicie w uzyskanym certyfikacie jakości ISO 9001-:2008.

Biuro sprzedaży
Telefon:
609 781 964
Lokalizacja