Światowy design i eko rozwiązania. Co jeszcze zyskujesz decydując się na luksusowy apartament?

2020-06-09

Apartament kojarzony jest przede wszystkim z dużą powierzchnią, wygodą, wyposażeniem spełniającym najwyższe standardy i dogodną lokalizacją. I tak rzeczywiście jest. Jednak obecnie, luksusowe apartamenty oferują swoim mieszkańcom znacznie więcej. Jakich rozwiązań możesz oczekiwać, decydując się na zakup apartamentu w sercu stolicy?

Światowy design i eko rozwiązania. Co jeszcze zyskujesz decydując się na luksusowy apartament?

Luksusowy design

Światowe marki i światowej sławy projektanci - takie połączenie tworzy wyjątkowe wnętrza i równie wyjątkową bryłę apartamentowca. A wszystko to spełnia najwyższe wymagania. Obecnie to m.in. luksusowy, unikatowy design przyciąga kupujących. Apartament zaprojektowany przez znanego, europejskiego, czy światowego twórcę to gwarancja niepowtarzalności i wyjątkowości - i takie cechy nieruchomości są obecnie najbardziej pożądane. Dodatkowo, najlepsze apartamenty na sprzedaż w Warszawie, łączą w sobie nie tylko wzornictwo i unikatowość, ale i najwyższej klasy materiały wykończeniowe, w tym najlepsze gatunki drewna, czy marmur.

Zaawansowane technologie, czyli jeszcze więcej komfortu

Inteligentne systemy sterowania, np. przy użyciu smartfona - oświetleniem, temperaturą wewnątrz pomieszczeń, czy pracą rolet, to rozwiązania typowe dla ekskluzywnych, wielkomiejskich projektów. Apartament ma dostarczać maksimum komfortu, a nowoczesne technologie to zdecydowanie ułatwiają.

Ekskluzywne strefy relaksu

Luksus jest obecnie definiowany nie tylko poprzez ekskluzywność samego apartamentu, ale także korzyści, jakich dostarcza jego bezpośrednie otoczenie. Do takich rozwiązań zaliczają się dzisiaj strefy relaksu i rekreacji, usytuowane w wybranych częściach apartamentowca, a dostępne dla wszystkich jego mieszkańców. Basen, siłownia, strefa saun, czy jacuzzi to jedynie wybrane udogodnienia, jakich dostarczają swoim mieszkańcom luksusowe warszawskie apartamenty.

Rozwiązania w stylu EKO

Mieszkańcy apartamentowców mogą korzystać także z udogodnień, które stanowią jednocześnie odpowiedź na potrzeby ochrony środowiska naturalnego. Komfortowy parking, rowerowy, czy stacja ładowania samochodów elektrycznych z pewnością przypadną do gustu kupującym zainteresowanym ekologicznym aspektem współczesnego designu i budownictwa. Zdecydowanie interesującym rozwiązaniem, dostępnym w najlepszych apartamentowcach, są prywatne stacje uzdatniania wody oraz systemy filtrujące powietrze. W ten sposób woda, z jakiej korzystają mieszkańcy apartamentowca, oraz powietrze, którym oddychają, zyskują najwyższą jakość.

Artykul opublikowany: 2020-06-09 / w dziale: Aranżacja wnętrz