Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Warszewo
Apartamenty Warszewo
Apartamenty Warszewo

Apartamenty Warszewo

Szczecin, Północ, ul. Maciejkowa 31

Opis inwestycji

Apartamenty Warszewo to najwyższy poziom nowoczesności, architektura lekka oraz niezwykle funkcjonalnie dopasowana do okolicy gdzie panuje zieleń. Mieszkania jakie zostaną zrealizowane będą to kawalerki, oraz mające dwa pokoje lub trzy pokoje z kuchnią. Metraż przewidziano w granicach 29-62m2. Całość osiedla została zaprojektowana przez Dedeco czyli topowe biuro architektoniczne ze Szczecina.

Warszewo i nasza inwestycja to oferta skierowana do wszystkich tych których interesuje przyjazna, spokojna, zielona okolica ale równocześnie nie chcą tracić kontaktu z wielkim miastem. Takie właśnie warunki lokalizacyjne daje nasz projekt, a do tego należy dodać iż wszystkie realizacje będą odznaczały się kameralną zabudową oraz niskimi gabarytami.

Całość osiedla które przygotowujemy będzie naturalnie terenem zamkniętym, z odpowiednim ogrodzenie oraz w pełni funkcjonalnym systemem monitoringu. Inwestycja przewiduje realizację budynków mających cztery kondygnację, a łączna ich liczba to pięć. Celem dopasowania oferty do najbardziej wymagających klientów przygotowane zostały mieszkania o odpowiednim standardzie, z układem mieszkań w pełni funkcjonalnym. Do tego okna są o odpowiednich rozmiarach dzięki czemu lokatorzy uzyskają odpowiednie nasłonecznienie. Mieszkania posiadać będą tarasy, w największych apartamentach dodatkowo jeszcze balkony. W przypadku wyboru mieszkania na parterze mieszkańcy mogą liczyć na ogródki. Z uwagi na konstrukcję budynku wszyscy decydujący się na mieszkania na najwyższej kondygnacji mogą liczyć na przygotowanie wysokich apartamentów zakończonych skosami. Podróż, przemieszczanie się w obrębie budynku jest komfortowe i bezpieczne z uwagi na montaż windy. Architektura zieleni została zrealizowana w najdrobniejszych szczegółach dzięki czemu oko mieszkańców będą cieszyć przestrzenie między budynkami. Do tego mała architektura oraz plac zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
hala garażowa
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
37
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

fantastyczna lokalizacja bezpieczne osiedle tereny zielone na wyciągnięcie ręki
Okolica

Osiedle zostało zlokalizowane w niezwykłej szczecińskiej dzielnicy gdzie dominuje kolor zielony, gdzie znajdują się liczne miejsca pozwalające naprawdę zwolnić, w pełni zamknąć za sobą gwar Szczecina. Warszewo to miejsce które oprócz takich atut posiada liczną infrastrukturę, niezbędną do codziennego funkcjonowania czyli placówki edukacyjne, sklepy czy punkty usługowe.

Oczywiście mieszkańcy nie muszą martwić się o to, że decydując się na Apartamenty Warszewo zamieszkają na prowincji. Znakomite połączenia komunikacji miejskiej lub też możliwość podróży samochodem do centrum nie będzie czasochłonną eskapadą.

Wszyscy ceniący sobie właśnie bliskość terenów zielonych, osoby uwielbiające rekreację lub aktywność fizyczną na pewno nie będą narzekać na to co proponuje najbliższa okolica apartamentów Warszewo. Wystarczy tutaj wymienić Puszczę Wkrzańską czy też Jezioro Głębokie i Szczecińską Gubałówkę. Naprawdę jest co robić

Standard wykończenia

Standard inwestycji jest najwyższy z możliwych. Przygotowanie szczegółów opierających się na ekologii to gwarancja uzyskania czegoś naprawdę wyjątkowego. W trakcie realizacji prac budowlanych korzystano z naturalnych materiałów takich jak granit. Poprzez zastosowanie specjalistycznych rozwiązań w przypadku szklenia okien doprowadzona iż będą one pozwalały na kompletne wykorzystanie energii która bierze się z promieniowania słonecznego. W planach przewidziano naturalnie przygotowanie izolacji budynku w oparciu o styropian o grubości 15 cm.

Lokale w inwestycji Apartamenty Warszewo będą posiadały odpowiedniej jakości instalacje multimedialne gdzie uwagę należy zwrócić na światłowody które znajdą się w każdym z mieszkań. Nasze budynki posiadają także normę WT2014 która związana jest z izolacyjnością oraz oszczędnością energii.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Wysoki standard i komfort mieszkania to Marina Developer. Wiemy jak ważnym dla klienta jest to aby wszystko było idealne. Dlatego też nasza misja to realizacja mieszkań na wysokim poziomie. Początek naszych działań to rok 1989 kiedy to przeprowadziliśmy inwestycje we współpracy z Erison Sp. z o.o. Pięć lat później, bo w orku 1994 założona została nasza główna spółka właścicielska która przez ponad 20 lat działa z licznymi sukcesami na rynku usług deweloperskich.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Przestrzenna 11, 70-800 Szczecin
Telefon:
609 11 30 55
Adres email:
biuro@marina-developer.pl
Lokalizacja