Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ornament
Ornament
Ornament

Ornament

Szczecin, Śródmieście, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Opis inwestycji

Niezwykle elegancki design w połączeniu z innowacyjnym projektem architektonicznym to elementy wyróżniające Osiedle Ornament wśród innych inwestycji mieszkaniowych. Nad wyraz gustowna elewacja, która wyróżnia się kolorystyką szaro-białą, a także posiadająca drobny ornament z logotypem osiedla. Wszystko w tym projekcie jest odpowiednio stonowane co nie odbiera całości nowoczesności. Tym sposobem osiedle idealnie wpisuje się w różnorodność krajobrazową miasta Szczecin.

Zamieszkanie na Osiedlu Ornament to same pozytywy. Miejsce to przechodzi pozytywne przeobrażenie dzięki czemu nasi Klienci otrzymają wszystko co najlepsze. Inwestycja skierowana do rodzin z dziećmi czy też osób ceniących sobie komfortowy, aktywny tryb życia.

Mieszkania na Osiedlu posiadają po 1, 2, 3 i 4 pokoje. Na uwagę zwraca niezwykle ciekawy, funkcjonalny rozkład mieszkań. Mieszkania będą w optymalnie nasłonecznione.

Sprzedajemy mieszkania w stanie deweloperskim dlatego każdy może dostosować je do własnych pomysłów, indywidualnie przygotować, zaaranżować.

Mieszkania posiadają tarasy bądź balkony lub ogródki. Przedostatnia kondygnacja w budynku B2 przewiduje realizację ogólnodostępnego tarasu widokowego z którego będzie znakomity widok na miasto.

Ornament to osiedle w pełni ogrodzone dzięki czemu poziom bezpieczeństwa będzie niezwykle wysoki. Mieszkania na niższych kondygnacjach zostaną wyposażone w okna które posiadają dodatkowo wzmocnione okucia antywłamaniowe. Wszystkie lokale wyposażone są w drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, a dodatkowo można zamontować sobie wideodomofon.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
92
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja wyłącznie do dyspozycji mieszkańców miejsca rekreacyjne funkcjonalny układ mieszkań
Okolica

Celem zagwarantowania jak największego komfortu mieszkańcom naszego osiedla przygotujemy infrastrukturę wewnętrzną osiedla Ornament. Realizacja zmian w organizacji skrzyżowania Madalińskiego czego efektem będzie namalowanie przejścia dla pieszych mając zagwarantować komfort przemieszczania się po osiedlu. Mieszkańcy otrzymają również tereny rekreacyjne oraz plac zabaw dla najmłodszych. Wszystko zostanie dopełnione poprzez aranżację roślinności, terenów zielonych dzięki czemu zostanie stworzona oaza spokoju i zieleni.

Oczywiście na ofertę składają się komórki lokatorskie i miejsca parkingowe.

Standard wykończenia

Projektując i budując osiedle Ornament stawiamy na komfort przyszłych mieszkańców. Z tego względu budynki zostaną wykonane w oparciu o najwyższe standardy. Przez wszystkie etapy realizacji inwestycji wykorzystane zostaną jedynie starannie dobrane i najlepsze jakościowo materiały. Wszystkie prace opierać się będą na najlepszych technologiach co pozwoli zagwarantować mieszkaniom izolację akustyczną, prawidłową wentylację oraz energooszczędność. Dzięki temu znacznie spadną koszty utrzymania mieszkań.

Projekty budynków zostały wykonane w oparciu o to aby znacznie ograniczyć zużywani energii cieplnej. Będą one wyposażone w grzejniki z termostatami które w sposób szybki i wygodny pozwalają ustawiać dogodną w danej chwili temperaturę. Dodatkowo zainwestowano w rozwiązania związane z nowoczesnym budownictwem mieszkaniowym dzięki czemu w budynkach znajdować się będą nawiewniki regulowane automatycznie co zapewniać będzie prawidłową cyrkulację powietrza.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

White Stone Development działa na rynku deweloperskim od kilkunastu lat. Spółkę tworzą tylko doświadczeni specjaliści którzy dzięki posiadanym umiejętnościom, znakomitej znajomości rynku i wiedzy sprawili, że White Stone Development rozwija się z szybkim tempie, stosując najwyższe standardy i realizując kolejne inwestycje w oparciu o najlepsze technologie

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 38, 70-100 Szczecin
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
690 491 030
Adres email:
sprzedaz@mieszkania-ornament.pl
Lokalizacja