Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Bawaria
Apartamenty Bawaria
Apartamenty Bawaria

Apartamenty Bawaria

Szklarska Poręba, ul. 11-go listopada 10

Opis inwestycji

Nowoczesne wykonanie, tradycyjna architektura rodem z Alp i pełen luksus, to właśnie nasza oferta, to właśnie Apartamenty Bawaria. 34 apartamenty plus do tego winda i hala garażowa, to najważniejsze informacje o naszej inwestycji. Na działce, wolna przestrzeń zostanie wykorzystana choćby na realizację placu zabaw dla dzieci. Do tego całość będzie chroniona systemem monitoringu oraz grodzeniem. Inwestycja Apartamenty Bawaria znajduje się w „Dolinie Szczęścia” czyli miejscu prestiżowym, o odpowiedniej renomie

Przepiękna przyroda na wyciągnięcie ręki, bliskość przepięknych gór, jeziorek czy lasów. To miejsce idealnie stworzone do komfortowego wypoczynku. Inwestycja Apartamenty Bawaria to nie tylko wysoka jakość przygotowanych mieszkań, to również doskonała lokalizacja, gwarantująca bezproblemowe przemieszczanie się po tej przepięknej krainie. Apartamenty oferują, oprócz wysokiego komfortu, wyśmienite widoki na Karkonosze, a wszyscy przybywający na narty potrzebują jedynie 150 metrów spacerem by dotrzeć do wyciągu orczykowego.

Koniec 2016 roku to oddanie inwestycji do odbioru.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Antresola
Miejsca postojowe:
podziemna hala garażowa
Realizacja inwestycji:
koniec 2016 roku
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
34
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja nowoczesne apartamenty przepiękne widoki
Okolica

Szklarska Poręba jest miejsce doskonałym kiedy mowa o wypoczynku aktywnym, kiedy mowa o uprawianiu sportów i nie tylko tych stricte zimowych. Zimą do dyspozycji odwiedzających ten górski kurort pozostaje do dyspozycji cała masa wyciągów oraz nartostrady o różnym poziomie trudności. W pobliżu kurortu znajdują się również Jakuszyce czyli raj dla wszystkich którzy uprawiają narciarstwo biegowe. Można w tym miejscu nacieszyć się przeszło 100 kilometrami tras biegowych na których pokrywa śnieżna znajduje się przez długie miesiące. Bieg Piastów czy Puchar Świata to najbardziej elitarne imprezy jakie odbywają się w tym miejscu. Latem miejsca te idealnie nadają się do realizacji aktywności fizycznej na rowerach czy w bieganiu.

W okolicach Szklarskiej Poręby znajduje się również Świeradów Zdrój czyli również miejsce gdzie fanatycy aktywności fizycznej znajdą liczne udogodnienia, w tym ścieżki rowerowe oraz nartostrady.

Oczywiście ze Szklarskiej Poręby nie jest daleko do naszych południowych sąsiadów. Takie czeskie miejscowości jak Szpindlerowy Młyn, Pec pod Snežkou, Rokytnice nad Jizerou, Černá Hora - Janské Lázně czy Harrachov z kompleksem narciarskich skoczni to miejsca warte odwiedzenia.

W trakcie letnich pobytów w Szklarskiej Porębie i okolicy warto skorzystać choćby z licznych basenów, parków wodnych czy obiektów SPA.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Nasze projekty nie są zwyczajne. Przykładamy wagę do wszelkich elementów które tworzą później jedną, doskonałą całość. Wybieramy starannie i najlepsze lokalizacje, przygotowujemy inwestycje w oparciu o nowoczesną i elegancką architekturę. Ponad dwadzieścia lat realizowania się poza Polską, w samym sercu Alp, to wystarczający czas na powrót do kraju i realizowanie nowatorskich projektów w Szklarskiej Porębie

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. 11-go listopada 10, 58-580 Szklarska Poręba
Telefon:
510 042 954
Adres email:
kontakt@dom-bawaria.pl
Lokalizacja