Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Norweska Dolina
Norweska Dolina
Norweska Dolina

Norweska Dolina

Szklarska Poręba, ul. Kopernika 9

Opis inwestycji

Dziewięć willi o wysokim standardzie wykończenia, niezwykle ekskluzywnych składa się na nasz projekt Norweska Dolina. Jest to nawiązanie do Doliny Siedmiu Stawów czyli miejsca które niegdyś było zamieszkiwane przez naukowców i artystów. Realizując projekty przyświecała nam nawiązanie do norweskiej architektury, co udało się w pełni zrealizować. W trakcie budowy stosowane były jedynie sprawdzone i najlepsze jakościowo materiały oraz energooszczędne rozwiązania. Wille są wyposażone między innymi w windy oraz garaże, a całość w pełni grodzona i z systemem monitoringu. Dodatkowo celem przygotowania pełnego kompleksu o rozwiązaniach funkcjonalnych przygotowany zostanie budynek Centrum Rekreacyjno – Konferencyjnego jak i restauracja

Norweska Dolina to znakomite apartamenty, które sprawiają, że każdy zainteresowany tą inwestycją będzie mógł cieszyć się posiadaniem własnej nieruchomości w górach, o najwyższym standardzie. To również możliwość zamieszkania w historycznej i pełnej uroku Dolnie Siedmiu Domów. Oprócz możliwości spędzania urlopu w miejscu idealnym do tego, to także znakomite miejsce miejsce zarobku poprzez wynajem wczasowiczom przybywającym do Szklarskiej Poręby.

Nasza firma przygotowała dla Was kompleksową pomoc odnośnie wynajmu wakacyjnego apartamentu poprzez Aparting Sp. z o.o.. Dzięki temu zajmiemy się wszystkim abyście mieli pewność, że uzyskacie jak największe zyski, osiągnięcie liczne korzyści z wynajmu waszego apartamentu.

Projektując Norweską Doliną braliśmy pod uwagę warunki terenu, otoczenia, tak aby całościowo nasza inwestycja idealnie wtapiała się w środowisko, by zachowano prostotę budynków, a także przygotowano coś na wskroś funkcjonalnego. To właśnie elementy które znajdują swoje rozwiązanie w architekturze norweskiej. Norweskie klimaty, krajobrazy, obfitujące w drewno, kamień, góry oraz wodę czyli coś co odnajdziemy u podnóża Karkonoszy. Takie podejście zastosowaliśmy w trakcie naszej realizacji, bo jak można przejść obok choćby przepływającego przez klatkę schodową strumienia górskiego?

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Antresola
Miejsca postojowe:
70 – cio stanowiskowa hala garażowa
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
9
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja przepiękne widoki luksusowe apartamenty nowoczesne windy
Okolica

Szklarska Poręba dzisiaj głównie znana jako znakomity górski kurort, który warto odwiedzić. W dawnych czasach to miejsce słynęło z doskonałych hut szkła oraz gdzie stworzono Dolinę Siedmiu Stawów czyli swego rodzaju fenomen kulturowy. To tam w drugiej połowie XIX wieku osiedlali się ludzie z kręgów artystycznych, kulturalnych i naukowych, tacy jak choćby Gerhart Hauptmann czy Georg Reicke, były burmistrz Berlina. Taka nazwa to hołd oddany siedmiu najciekawszym domów, zrealizowanych przez najlepsze osobistości tamtych czasów. W nawiązaniu do tych wydarzeń, każda willa posiada swój indywidualny, wyjątkowy charakter.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Piąta Poru Roku to jedna z trzech firm która jest zaangażowana w przygotowanie projektu Norweska Dolina. Piąta Pora Roku to deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku, działający w oparciu o osoby które już od ponad dwudziestu lat posiadają doświadczenie na rynku budowlanym. Firma powstała dokładnie w roku 2007 i od tego czasu ma za sobą przygotowanie obiektów budowlanych w liczbie ponad 20. Są to w przeważającej liczbie domy jednorodzinne, a większość inwestycji realizowanych była w regionie lubuskim. Okres 2011-2013 to realizacja projektu „Panorama Gór”, który okazał się ogromnym sukcesem gdyż przed ukończeniem inwestycji sprzedano wszystkie lokale w apartamentowcu

Biuro sprzedaży
Adres biura:
os. Działyńskiego 1D/44, 62-020 Swarzędz
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 13:00
Telefon:
505 229 360
Adres email:
maria@parcel.pl
Lokalizacja