Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Sun&Snow Resorts
Sun&Snow Resorts
Sun&Snow Resorts

Sun&Snow Resorts

Szklarska Poręba, ul. Górna

Opis inwestycji

Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba to nic innego jak najwyższy standard apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Całość inwestycji to około 7500 metrów kwadratowych i 6000 metrów kwadratowych przeznaczonych na aparthotel.

Wśród atutów tej inwestycji należy koniecznie wymienić niezwykły klimat, niezwykłe zlokalizowanie (obok lasu i przepięknego strumienia, widok na góry), a także niebanalną architekturę, na poziomie, niezwykle elegancką. Całość architektonicznie wpisuje się w otoczenie, w klimat tego regionu

Inwestycja Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba została zaplanowana i przygotowana z myślą o rodzinach. Bezpieczeństwo, cisza, spokój, liczne urozmaicenia, z dala od zgiełku popularnych miejscowości turystycznych, a także idealnie skomunikowane z najważniejszymi miejscami Szklarskiej Poręby i okolic. Osoby posiadające apartamenty mogą korzystać z nowocześnie przygotowanych ogrodów: skalnego, zapachowego oraz leśnego. Specjalnie przygotowany stok narciarski dla najmłodszych to idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków na nartach.

Teren inwestycji wyposażony jest równocześnie w leśne ścieżki oraz plac zabaw. Z kolei osoby dorosłe mogą korzystać z atrakcji przygotowanych w hotelu gdzie znajduje się centrum rekreacyjno-lecznicze, bary i restauracja.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Antresola
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

cudowne widoki znakomita lokalizacja doskonały standard
Okolica

Szklarska Poręba to jeden z nielicznych polskich kurortów górskich w których to klimat jest bardzo podobny do tego jaki panuje w Alpach. Atutem tej miejscowości i okolic są naturalnie liczne trasy narciarstwa biegowego, znajdujące się przede wszystkim w Jakuszycach. Do tego trasa zjazdowa spełniająca wymogi FIS w Szrenicy. Takie atrakcje oraz wyjątkowy klimat to oczywiście ogromna zaleta Szklarskiej Poręby i regionu. To również znakomite miejsce na relaks, wypoczynek bez aktywności fizycznej.

Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba znajduje się przy ul. Górnej 19 i należy wiedzieć, że jest to jeden z najciekawszych i najbardziej prestiżowych adresów w tej miejscowości. Mieszkańcy mogą podziwiać przepiękne widoki, z jednej strony przepiękne lasy, z drugiej szczyty górskie. Tylko 2 kilometry od kompleksu Sun&Snow Resorts - Szklarska Poręba do centrum kurortu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Sun & Snow Sp. z o.o. czyli największa w naszym kraju firma która zarządza apartamentami na wynajem w najbardziej znanych i renomowanych kurortach wypoczynkowych, a także w wielu miastach. Jest częścią spółki Sun & Snow S.A.

Firma działa na rynku od 2008 roku dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie oraz wypracowała najlepszy rynkowy model kooperacji z osobami posiadającymi apartamenty i poszukującymi jak najlepsze pomocy w ich wynajmie. To najwyższe standardy związane z obsługą, zarówno firm jak i osób prywatnych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Górna 19, 58-580 Szklarska Poręba
Telefon:
696 080 040
Adres email:
biuro@szklarskaresort.pl
Lokalizacja