Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Szklarska Perła
Szklarska Perła
Szklarska Perła

Szklarska Perła

Szklarska Poręba, ul. Armii Czerwonej

Opis inwestycji

Projekt "Szklarska Perła" zlokalizowany jest w Szklarskiej Porębie – jednym z bardziej znanych górskich kurortów ze słynnymi trasami zjazdowymi, biegowymi, wodospadami i licznymi atrakcjami turystycznymi przez cały rok. Lokalizacja inwestycji w Białej Dolinie z pięknym widokiem na Karkonosze, cisza i urok gór przy jednoczesnej bliskości centrum miasta i głównego dworca kolejowego są dodatkowymi atutami tego miejsca.

Przedmiotem oferty jest butikowy projekt 36 funkcjonalnych, wysokiej jakości lokali mieszkalnych w standardzie deweloperskim. Każdy z zapierającym dech w piersiach widokiem na Karkonosze i miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Podstawą kompozycji architektonicznej jest zespół 3 budynków mieszkalnych z których 2 osadzone są na wspólnej płycie garażowej. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców ruch kołowy na osiedlu został całkowicie ograniczony. Między budynkami zaplanowano kameralne wnętrze ze strumykami, terenem urządzonej zieleni i rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby każdy lokal miał idealny widok na Karkonosze i doskonałe nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki orientacji na południe oraz zastosowaniu dużych okien, balkonów i tarasów.

"Szklarska Perła" to nowoczesny projekt oparty o solidne materiały i tradycyjne rozwiązania techniczne, który jest doskonałą ofertą dla osób ceniących styl i jakość. Gwarantem jakości projektu i utrzymania go w lokalnym, górskim klimacie jest współpraca doświadczonego, stabilnego dewelopera z najlepszym architektem w regionie oraz tutejszym generalnym wykonawcą.

Dodatkowe dane:

Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
36
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

nowoczesne apartamenty spokojna i cicha okolica cudowne widoki
Okolica

Nasza najnowsza realizacja Osiedle Szklarska Perła w Szklarskiej Porębie zlokalizowane jest ok. 2 km od ścisłego centrum miasta, 1 km od Dworca Głównego, na wzniesieniu, przy ul. Armii Czerwonej.

Położenie na wzgórzu gwarantuje wspaniałe widoki na Karkonosze z każdego apartamentu, a niewielkie oddalenie od centrum miasta umożliwia dogodny dojazd lub spacer i bliskość wszelkich dostępnych usług.

Wrażenia widokowe a zarazem cisza są wielkimi atutami lokalizacji inwestycji "Szklarska Perła", a bliskość centrum dodatkowo zapewnia konieczne wygody.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Doświadczona grupa udziałowców, o odpowiednim zapleczu finansowym powołała do życia spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością SZKLARSKA PERŁA celem jak najlepszej realizacji tego projektu.

Inwestycja finansowana jest tylko i wyłącznie ze środków własnych. Natomiast operację sprzedaży prowadzimy w oparciu o wyśrubowane normy bezpieczeństwa i standardy. Wszystko przy współpracy z renomowanym bankiem Millenium gdzie znajduje się nasz rachunek powierniczy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Krokwi 36/1, 03-114 Warszawa
Telefon:
666 126 822
Adres email:
biuro@szklarskaperla.pl
Lokalizacja