Twój własny dom w Hiszpanii

2018-11-26

Uwielbiasz spędzać wakacje w Hiszpanii i zawsze masz łezkę w oku kiedy wyjeżdżasz z urokliwych zakątków Costa del Sol? Jeśli i Ty marzysz o wiecznych wakacjach i miejscu które możesz odwiedzać w każdej wolnej chwili bez bukowania i szukania odpowiedniego zakwaterowania powinieneś przemyśleć zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Twój własny dom w Hiszpanii

Dlaczego warto? 

  • Najważniejszy argument to pogoda. W Hiszpanii panuje klimat śródziemnomorski, więc wakacyjna pogoda króluje tutaj przez większą część roku.

  • Hiszpania jest krajem członkowskim Unii Europejskiej położonymna Półwyspie Iberyjskim. Jest również krajem bezpiecznym, w którym nie ma niebezpiecznychimigrantów, a zamachy terrorystyczne zdarzają się bardzo rzadko.

  • Konkurencyjne ceny – jeśli porównasz ceny mieszkań w Warszawie i nieruchomości w Hiszpaniimożesz się zaskoczyć. Ceny domów jak i mieszkań są oferowane w przystępnych cenach dla średniozamożnego Polaka.

  • Łatwość wynajmu – niestety każdy wie, że wakacje nie trwają wiecznie. Jeśli nie będziesz mógł wybrać się do swojego domu/ mieszkania podczas wakacji, możesz być pewny, że znajdziesz kogoś kto będzie chciał odwiedzić Twój domek lub mieszkanie. Co więcej, możesz liczyć na wynagrodzenie z tego tytułu, które pozwoli ci uregulować zobowiązania w związku z utrzymaniem nieruchomości.

nieruchomości hiszpania

Jestem zainteresowany – co dalej?

Jeśli spodobała ci się wizja posiadania nieruchomości w Hiszpanii, dobrym pomysłem będzie kontakt z profesjonalnym biurem nieruchomości, które pomoże Ci załatwić wszelkie formalności oraz wybrać odpowiedni dom lub mieszkanie.

Obecnym liderem w tej kwestii jest Dreamproperty - nieruchomości Costa del Sol. Oferta biura jest bardzo bogata i jest nastawiona głównie na nieruchomości Costa del Sol. Costa del Sol (Słoneczne Wybrzeże po polsku) jest to region położony w Andaluzji nad Morzem Śródziemnym, pomiędzy Przylądkiem Cabo de Gata i Gibraltarem. Jeśli zakupisz nieruchomości Costa del Sol, będziesz miał okazję zażywać kąpieli morskich w popularnych kąpieliskach, takich jak: Malaga, Nerja, Benalmadera, Torremolinos oraz Marbella.

Biuro nieruchomości https://www.dreamproperty.pl/zakup-nieruchomosci-w-hiszpanii zadba o każdy szczegół Twojej transakcji, od wyboru adekwatnego miejsca do wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego jeśli jest taka potrzeba.

Marzenie o wiecznych wakacjach w Hiszpanii może się ziścić szybciej niż myślisz, więc jeśli wciąż nie masz pomysłu gdzie odpoczniesz na emeryturze i w ciągu długich weekendów, przemyśl ofertę Dreamproperty - nieruchomości Costa del Sol.

Artykul opublikowany: 2018-11-26 / w dziale: Inwestowanie