Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Rezydencja Ustronie Morskie
Rezydencja Ustronie Morskie
Rezydencja Ustronie Morskie

Rezydencja Ustronie Morskie

Ustronie Morskie, ul. Zachodnia

Opis inwestycji

Rezydencja Ustronie Morskie to kompletna nowość, niedawno wybudowany zespół budynków mieszkalnych oraz wypoczynkowych. Całość zlokalizowana w najlepszym miejscu wakacyjnej miejscowości Ustronie Morskie. Cała inwestycja to zarówno komfortowe apartamenty jak i nowoczesne domy w zabudowie szeregowej oraz wolnostojącej. Proponujemy również lokale do wynajęcia. Rezydencja Ustronie Morskie to perfekcyjne miejsce do zamieszkania, do wypoczynku, dla wszystkich szukających ciszy i spokoju w pobliżu przepięknej plaży nadbałtyckiej

Burco Development Polska jest firmą w pełni odpowiedzialną za realizację inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie. Inwestycja została przygotowana poprzez zastosowanie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że uzyskują Państwo pełną gwarancję na najwyższy standard zakupionych mieszkań i apartamentów.

Ustronie Morskie to czołowa polska miejscowość wakacyjna nad Bałtykiem, znajdująca się w bliskim sąsiedztwie popularnego Kołobrzegu. Nasza inwestycja znajduje się nie tylko w znakomitej lokalizacji ale równocześnie w sąsiedztwie można znaleźć liczne atrakcje rekreacyjne, pozwalające na aktywne spędzanie czasu (basen, korty tenisowe, mnogość terenów zielonych).

Realizacja Rezydencja Ustronie Morskie to przygotowanie 7 budynków, każdy mający 4 kondygnacje. Apartamenty posiadają powierzchnie w graniach 28-80 m2. Każdy z apartamentów wyposażony w balkon lub taras. Dodatkowo każdy budynek posiada taras widokowy na najwyższej kondygnacji, a także ciche i nowoczesne windy.

Przygotowaliśmy lokale w stanie deweloperskim, jednak z myślą o wygodzie Klientów można skorzystać z oferty wykończenia apartamentów pod klucz.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
7
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

teren strzeżony cicha i spokojna okolica baza sportowa rekreacyjne tereny plac zabaw
Okolica

Ustronie Morskie to miejscowość turystyczna oraz uzdrowiska, znajdująca się w czołówce popularności wśród wczasowiczów wybierających się na urlop nad Bałtyk. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno znakomita plaża, zarówno przestronna jak i ze znakomitym piaskiem, przepiękna okolica oraz znakomite zlokalizowanie, w pobliżu Koszalina i Kołobrzegu to wystarczające atuty.

Ustronie Morskie to nie jedynie baza noclegowa gotowa na przyjęcie wielu urlopowiczów, to również rozwinięta infrastruktura lokali gastronomicznych oraz infrastruktury rekreacyjnej i sportowej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Burco Development Polska to firma która posiada niezwykle ciekawą i rozbudowaną ofertę dla wszystkich tych którzy marzą o czymś wyjątkowym, o własnym domu czy też znakomicie przygotowanym nadmorskim apartamentem. Nasza oferta to liczne nieruchomości na sprzedaż, takie jak choćby apartamenty, domy szeregowe i wolnostojące. Zróżnicowana oferta pod kątem lokalizacji, metraży powoduje, że jesteśmy niezwykle ciekawym rozwiązaniem ofertowym dla wielu osób

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno
Telefon:
669 133 132
Adres email:
biuro@burco.pl
Lokalizacja