Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Włościańska 23
Włościańska 23
Włościańska 23

Włościańska 23

Warszawa, Żoliborz, Włościańska 23

Opis inwestycji

1.01.2016 rozpoczęta została sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji WŁOŚCIAŃSKA 23. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2017 roku.

Szukasz idealnego mieszkania, miejsca które jest komfortowe, daje poczucie wygody i bezpieczeństwa? Żoliborz to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, to miejsce które od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wszystkich tych którzy szukają czegoś blisko centrum ale w spokojnym otoczeniu. Z tego właśnie względu należy bliżej zainteresować się naszą nowoczesną inwestycją

Teraz także Ty jesteś w stanie zrealizować swoje marzenia o zamieszkaniu w niezwykłej okolicy. W niedługim czasie na mapie Warszawy powstanie atrakcyjna inwestycja – nowoczesne i komfortowe mieszkania na Żoliborzu. To miejsce które pozwoli spełnić wymagania osób najbardziej wymagających. Co lepsze zakup mieszkania nie jest kosztowny, możesz sobie pozwolić na jego nabycie. Przekonasz się, że naprawdę warto zamieszkać na Żoliborzu.

Pokochasz mieszkania na Sadach Żoliborskich od samego początku. Najwyższy standard realizacji elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych gwarantuje poczucie luksusu. Wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym oraz stosowaniu sprawdzonych, najlepszych materiałów. Ta inwestycja, podobnie jak te które już zrealizowaliśmy, wyróżnia się oryginalnym projektem architektonicznym. Tutaj każdy element, detal ma znaczenie, nie ma miejsce na przypadek.

Już dzisiaj warto bliżej zapoznać się z naszą inwestycją, mimo iż mieszkania nie są jeszcze gotowe. Warto poznać nasze nowoczesne osiedle i po prostu wybrać najbardziej optymalne mieszkanie dla siebie. To osiedle na pewno będzie wymarzonym miejscem dla Was i Waszych bliskich.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Realizacja inwestycji:
III kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
42
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja najwyższy standard przyjazne osiedle oryginalna architektura
Okolica

Doskonała lokalizacja na Sadach Żoliborskich to jeden z najważniejszych atutów nowych mieszkań w ramach tej inwestycji. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, w tym Park Sady Żoliborskie. Do stacji metra Marymont jest zaledwie 400 metrów, a sieć drogowa umożliwia komfortowy dojazd do każdej części Warszawy. Taka lokalizacja to z jednej strony doskonały komfort jeżeli mowa o miejscu do zamieszkania, z drugiej strony ogromna wygoda związana z dojazdami do pracy, na uczelnie, do szkół. Okolica gwarantuje również znakomity dostęp do infrastruktury w postaci placówek handlowych, usługowych, edukacyjnych i opieki zdrowotnej. Nie trzeba wcale przemieszczać się po Warszawie aby załatwiać różnego rodzaju formalności, większość spraw można załatwić na miejscu, mieszkając na Żoliborzu.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

AMA-BUD spółka deweloperska która funkcjonuje na rynku usług deweloperskich w Warszawie od roku 1999. Poprzez kilkanaście lat istnienia spółki udało się zrealizować liczne inwestycje w Warszawie, zamykające się łącznie w liczbie ponad 1000 mieszkań. Poprzez tak długi okres działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie dzięki czemu wiemy dokładnie czego oczekują nasi klienci, jak stosować najwyższe standardy. Co ważne, nasza spółka z o.o. opiera się jedynie na polskim kapitale. W trakcie realizowania usług opieramy się jedynie na pełnej dbałości o jakość oferowanych usługa, a także by każda transakcja była przeprowadzana na najwyższym poziomie bezpieczeństwa

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Światowida 61a, Warszawa 03-144
Telefon:
22 302 06 01
Adres email:
sprzedaz@ama-bud.pl
Lokalizacja