Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Złota 44
Złota 44
Złota 44

Złota 44

Warszawa, Śródmieście, ul. Złota 44

Opis inwestycji

ZŁOTA 44 czyli projekt przygotowany przez Daniela Libeskinda, światowej klasy architekta. Ta inwestycja to ewenement w skali europejskiej, to najwyższa (w swojej klasie) wieża mieszkalna w Unii Europejskiej. Liczby mówią same za siebie, 52 piętra, aż 192 metry i 287 wyjątkowych apartamentów. ZŁOTA 44 to po prostu nowa definicja luksusu, to po prostu coś co odpowiada ambicjom i aspiracjom nowoczesnych Polaków.

ZŁOTA 44 proponuje wyjątkowe widoki, takich jakich nigdzie indziej się nie spotka. To również udogodnienia, komfort na światowym poziomie, taki jakiego jeszcze w Polsce nie było

Budynek Złota 44 powstał poprzez wykorzystanie nowoczesnych i niezwykle innowacyjnych projektów oraz materiałów. Fasada budynku jako jedyna w naszym kraju posiada system trójszybowych paneli, a należy dodać, że każdy z jej części został projektowany indywidualnie i wykonany był poprzez prace ręczne. To zagwarantowało, że mamy do czynienia z najwyższym standardem odnośnie redukcji hałasu i energooszczędności.

Wszyscy rezydenci ZŁOTEJ 44 mogą uzyskać dostęp do licznych, luksusowych usług. Na ósmym piętrze inwestycji przygotowano system udogodnień rekreacyjnych i biznesowych. Wszystko to na powierzchni 1400 m2. Na mieszkańców czekają między innymi:

gabinety masażu

sauna fińska

łaźnia

siłownia

basen o długości 25 metrów (największy prywatny basen w Polsce)

zewnętrzne jacuzzi

dwie sale konferencyjne

duży taras z leżakami

sala kinowa z symulatorem gry w golfa

przechowalnie przesyłek

pomieszczenie na rowery

pokój zabaw dla dzieci

piwniczka do starzenia i degustacji win

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Garderoba
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
287

Zalety inwestycji

Doskonała lokalizacja Wysoki standard Luksusowy budynek Liczne udogodnienia
Okolica

ZŁOTA 44 to najlepszy adres w Warszawie. Prestiżowe otoczenie najlepszych restauracji, najlepszych hoteli, a także sklepów popularnych marek. Do tego bliskość zabytków, obiektów kulturalnych. W okolicy dostęp do takich miejsc jak Pałac Kultury, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Narodowe, Filharmonia Narodowa i wiele więcej

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

BBI Development SA w maju 2010 połączył się z Juvenes Sp. z o.o. stał się przedsiębiorstwem w pełni deweloperskim dzięki czemu oferuje wszystko co najlepsze w ramach usług związanych z tym rynkiem. Od spraw związanych z procesem inwestycyjnym, poprzez znajdowanie najlepszych lokalizacji, nieruchomości, przygotowanie pełnych dokumentacji prawnych, a także administracyjnych. Do tego prowadzenie wszelkich prac architektonicznych, inwestorskich. Do tego dochodzi pełna obsługa w zakresie komercjalizacji i sprzedaży przygotowanych obiektów, przygotowanych budynków. W ofercie firmy również kompleksowe zarządzanie portfelem nieruchomości.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Złota 44, 00-120 Warszawa
Telefon:
22 250 14 44
Adres email:
info@zlota44.com
Adres www:
Lokalizacja