Osiedle Przyjaciół Warszawa Bemowo
Warszawa, Bemowo, ul. Kiermaszowa 10
Inwestycja Osiedle Przyjaciół to realizacja 3 budynków w oparciu o modernistyczną bryłę. Zaplanowane dziedzińce osiedlowe w oparciu o kameralny klimat. Do wyboru najróżniejsze mieszkania, te zaczynające się od 27 m2 jak i największe, sięgające powierzchni 113 m2.
Osiedle Premium Warszawa Bemowo
Warszawa, Bemowo, ul. gen. T. Pełczyńskiego 16
W ramach inwestycji przygotowano różnorodne mieszkania, zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Metraż mieszkań rozpoczyna się od 30 m2. Całość przygotowana w oparciu o nowoczesną projekty architektoniczne i naturalnie poprzez wysoki standard wykończenia.
Bliskie Bemowo Warszawa Bemowo
Warszawa, Bemowo, ul. Powstańców Śląskich
Ogromne mieszkanie, wielka przestrzeń i dwie sypialnie. A może funkcjonalna i przytulna kawalerka. Niezależnie od poszukiwania konkretnych lokali mieszkaniowych należy mieć pewność, że oferta Bliskie Bemowo to idealne rozwiązania dla każdego.
Osiedle Awangarda Warszawa Bemowo
Warszawa, Bemowo, ul. Waldorffa 41
Pasja to źródło naszych sukcesów. Pasja która nie rodzi się przypadkiem, której nie można kupić, której nie można dostać na zamówienie. Wraz z pasją łączy się ciężka praca, realizacja wszystkich uprzednio ustalonych planów.
Osiedle Dekada Warszawa Bemowo
Warszawa, Bemowo, ul. Radiowa
Pragniesz uciec z głośnej stolicy. Od zgiełku wielkiego miasta. Jeżeli szukasz miejsca doskonałego pod kątem otoczenia, pełnych terenów zielonych, rekreacyjnych to właśnie Osiedle Dekada gwarantuje wszystko co najlepsze.