Osiedle Regaty Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Flisaków 8
Nowy etap istniejącego osiedla, 7 kameralnych budynków, pełna gama metraży, nowoczesna stylistyka, stonowane odcienie bieli i beżu na elewacji, starannie zaaranżowana zieleń balkon, taras lub ogródek w cenie mieszkania. . .
Klasyków Wille Miejskie Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Krokwi 36A
Klasyków Wille Miejskie zachwycają niską, kameralną zabudową tworzącą wyjątkowo rodziną i spokojną atmosferę. Nawiązująca do klimatu podmiejskich miasteczek inwestycja składa się z trzynastu budynków mieszkalnych, charakteryzujących się klasycznymi, harmonijnymi rozwiązaniami, proporcjonalną bryłą i niewysoką zabudową.
Bliski Tarchomin Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Kowalczyka
Bliski Tarchomin to nowe osiedle przy ulicy Kowalczyka, które łączy w sobie znakomitą lokalizację, możliwość skorzystania z programu Mieszkanie dla Młodych, a także niezwykle przystępnych cen. Szeroka oferta mieszkań, każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania w układzie 2, 3 i 4 pokoje, mające odpowiedni metraż, zaczynający się od 37, a kończąc na 64 m2.
Viva Garden Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Białołęcka
Viva Garden 3 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w Warszawie, przy ulicy Białołęckiej 251. Nasz osiedle to realizacja trzech budynków, o kameralnym charakterze. Łącznie przygotowanych zostanie 91 mieszkań.
Miasto Moje Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 58
W otoczeniu inwestycji znajduje się wiele miejsc które pozwalają na robienie zakupów, rekreacje, aktywność fizyczną czy też zaspokojenie potrzeb kulturalnych i rozrywkowych. Pasaż Wisła to miejsce które gwarantuje najwyższy standard usług. To tutaj można zrobić zakupy w licznych punktach handlowych, spotkać się na kawie z przyjaciółmi, odpocząć po dniu ciężkiej pracy.
Park Światowida Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Światowida
Park Światowida czyli inwestycja której początek datowany jest na rok 2014. Całość realizowana w centrum Tarchomina, przy ulicach Światowida oraz Mehoffera. W chwili obecnej gotowe do użytkowania są budynki A oraz B.
Ogrody Wiślane Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Aluzyjna
Ogrody Wiślane to inwestycja składająca się z 8 budynków wielorodzinnych, każdy z nich posiada 3 piętra i są one wyposażone między innymi w nowoczesne windy, podziemne garaże. Dodatkowo na parterze zlokalizowane będą punkty usługowe. Wszystkie budynki oznaczone od A do H zlokalizowane zostaną wzdłuż ul.
Palladium Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Elżbiety Barszczewskiej
Osiedle Palladium to realizacja dwuetapowa. Pierwszy etap został oddany do użytku, drugi jest w trakcie realizacji, planowany termin oddania to wrzesień 2017. Całość inwestycji to łącznie 277 mieszkań o układzie od 1 do 4 pokoi.
Osiedle Ostródzka Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Ostródzka
Osiedle Ostródzka jest to wielorodzinna inwestycja mieszkaniowa z podziemnym garażem. Cała działka tej inwestycji to aż 6100 m2. Dotarcie na teren inwestycji poprzez ulicę Ostródzką.