Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Żoliborz Artystyczny
Żoliborz Artystyczny
Żoliborz Artystyczny

Żoliborz Artystyczny

Warszawa, Żoliborz, ul. Powązkowska 7/13

Opis inwestycji

Żoliborz Artystyczny to znakomita oferta dla wszystkich stawiających wysokie wymagania deweloperom. W ofercie znajduje się aż 545 mieszkania, zlokalizowane na siedmiu piętrach. Dodatkowo obiekt posiada 2 podziemne kondygnacje. Mieszkania mają od 30,48 do 130,81 m2 i są dostępne w układach od 1 do 4 pokoi.

Inwestycja Żoliborz Artystyczny to udane przedłużenie założeń modernistycznych na których opiera się cała dzielnica. Każdy detal inwestycji został starannie zaprojektowany i wykonany dzięki czemu mieszkańcy uzyskują liczne przestrzenie, miejsca do wypoczynku. Na uwagę zasługuje apartamentowiec przy pl. Czesława Niemena. W ofercie znajdują się mieszkania dla każdego, posiadające różnorodny metraż, posiadające zróżnicowany układ przestrzenny, do tego każde z nich jest nad wyraz funkcjonalne. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z bezpiecznych placów zabaw i cieszyć się widokiem rozwiniętej zieleni.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
545
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

ciekawa architektura znakomita lokalizacja szeroka oferta odnośnie powierzchni mieszkań nowoczesne place zabaw
Okolica

Żoliborz Artystyczny to niezwykła inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Warszawy. Z jednej strony bliskość miasta, infrastruktura komunikacyjna pozwala na szybkie dotarcie do różnych celów, z drugiej kameralne otoczenie. W pobliżu wiele terenów rekreacyjnych (Forty Bema, Lasek na Kole czy Park Żeromskiego), modne restauracje, liczne sklepy, punkty usługowe oraz bogata oferta edukacyjna i medyczna. Na terenie osiedla zlokalizowany został Park Czesława Niemena. Osiedle to łączy w sobie ciszę, spokój, a równocześnie daje nieograniczone możliwości korzystania z dobrodziejstw wielkiego miasta.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Powązkowska 7/13, Warszawa, Żoliborz
Godziny pracy:
pn., wt., śr., pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 351 66 09
Adres email:
magdalena.porembna-gogol@domd.pl
Lokalizacja