Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Skorosze XI
Osiedle Skorosze XI
Osiedle Skorosze XI

Osiedle Skorosze XI

Warszawa, Ursus, ul. Prystora

Opis inwestycji

Osiedle Skorosze XI jest zlokalizowane przy ulicach Dzieci Warszawa oraz Prystora. Cała inwestycja jest realizowana w dwóch etapach. W ramach pierwszego zrealizowanych zostanie pięć budynków (L1-L5) o łącznej ilości 475 mieszkań. Eta drugi zakłada budowę 430 mieszkań w kolejnych pięciu budynkach (L6-L10). Budynek L10 oprócz mieszkań będzie również posiadał lokale usługowe. Wysokość budynków wahać się będzie od 4 do 7 pięter. Projekt przewiduje również powstanie terenu rekreacyjnego które wielkość to około 1450 m2. W ramach tego terenu przewiduje się alejki spacerowe, przygotowanie zieleni oraz oczka wodnego. Termin realizacji I Etapu Osiedla Skorosze XI to wrzesień 2016 roku. Do końca 2017 planowane jest całkowite ukończenie inwestycji.

Skorosze XI to inwestycja posiadające różnorodność w doborze wielkości mieszkań. Znaleźć można mieszkania o układach 1,2,3 i 4 pokoje i największe mieszkania posiadające duży taras. Metraż mieszkań zaczyna się od 31 m2.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
garaż podziemny
Realizacja inwestycji:
wrzesień 2016 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
475
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

Osiedle Skorosze XI posiadać będzie liczne zalety, szczególnie kiedy mowa o rodzinach z dziećmi. Przygotowanie pomieszczeń na wózki przy wejściach do klatek. Na terenie podziemnego garażu przewiduje się realizację miejsca na rowery. Według planów w lokalach usługowych powstanie przedszkole. Takie osiedle oczywiście nie może obyć się bez placu zabaw. Zrealizowany on zostanie w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, będzie w pełni bezpieczny. Doskonała aranżacja architektury roślinnej, a także przygotowanie zamkniętej strefy fitness. Nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał system monitoringu oraz ochrona.

Zobacz takrze ofertę NextUrsus

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

EBEJOT Sp. z o.o. S.K.A. Realizuje inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego już od roku 1990. Spółka jest w stu procentach złożona z polskiego kapitału. Dwie osoby tworzą spółkę, równocześnie będąc zarządem.

„Naszym Klientom dajemy bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, oraz pewność i spokój - w zamian otrzymujemy zaufanie, które procentuje lojalnością. Nasi Klienci polecają nas rodzinom i znajomym, ponieważ doceniają wysoką jakość naszych inwestycji, oraz terminowość oddawania lokali. Jest to źródłem naszej dumy i radości"

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Ryżowa 48 lok. 269, 02-495 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 07:30 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 886 74 50 - 54
Adres email:
sprzedaz@ebejot.com.pl
Lokalizacja