Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowy Mokotów
Nowy Mokotów
Nowy Mokotów

Nowy Mokotów

Warszawa, Mokotów, ul. Konstruktorska 10

Opis inwestycji

Nowy Mokotów to wyjątkowa inwestycja jeżeli mowa o rynku nowych mieszkań w Warszawie. Nowoczesne osiedle przygotowane przez doświadczonego dewelopera Echo Inwestment to połączenie nowoczesnej architektury z doskonałą jakością wykonania. Osiedle jest realizowane w ramach czterech etapów. Całość to 800 mieszkań, a także lokale usługowe oraz tereny zielone i mała architektura.

Wrzesień 2014 to ukończenie I etapu inwestycji. W ramach tego etapu przygotowano 6 budynków z łączną ilością 200 mieszkań oraz 6 lokali użytkowych. Budynki posiadające różne ilości kondygnacji, a wszystko połączone trzykondygnacyjną bazą. Do tego niezwykle ciekawie zaaranżowany zewnętrzny dziedziniec.

Drugi etap inwestycji został rozpoczęty w lipcu 2014. to realizacja 6 budynków mających wysokość od 5 do 9 pięter, a także przygotowanie zewnętrznego dziedzińca oraz placu zabaw. Tutaj zostało zaprojektowanych aż 206 lokali mieszkalnych, a ich metraż waha się od 29 do 121 m2. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, a największe mieszkania na najwyższej kondygnacji posiadają ogromne tarasy z terenem zielonym. Wszystkie pozostałe mieszkania mają balkon lub loggię.

III etap w ramach inwestycji Nowy Mokotów to przygotowanie kolejnych budynków, tym razem ośmiu. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji. Łączna ilość mieszkań w tym etapie to 239, a ich wielkość waha się od 34 do 104 m2. Dodatkowo przygotowane zostaną lokale użytkowe.

Całość zespołu mieszkaniowego w ramach III etapu to projekt związany z przygotowaniem zamkniętego kwartału, z pełną kontrolą dostępu wejścia, a także przygotowania trzech wejść w pełni zaadaptowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych

Oferta mieszkań jest niezwykle zróżnicowana, można tutaj znaleźć mniejsze lokale, mające po 1 lub 2 pokoje, a także większe mieszkania mające 3 pokoje. Najwyższa kondygnacja to oczywiście przestrzenne mieszkania posiadające tarasy i zielone dachy. Na parterze mieszkania posiadają swoje ogródki.

Lipiec 2016 to rozpoczęcie realizacji IV etapu inwestycji. W ramach niego przygotowane zostaną 2 budynki, posiadające po jednej klatce. To realizacja idealna dla wszystkich poszukujących czegoś specjalnego na Mokotowie, to zaledwie 45 mieszkania, a klatki zostały wyposażone w nowoczesne windy.

Przestronne hole, klatki schodowe o otwartym charakterze, to wszystko czeka na wszystkich mieszkańców inwestycji Nowy Mokotów.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Realizacja inwestycji:
sierpień 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
22
Liczba mieszkań:
800
Liczba kondygnacji:
10

Zalety inwestycji

Nowy Mokotów to inwestycja która wprowadza nową jakość na mapie nowych nieruchomości mieszkalnych w Warszawie. Nowoczesne osiedle przygotowane przez renomowanego dewelopera Echo Investment, które łączy w sobie z jednej strony znakomitą koncepcję architektoniczną, z drugiej strony wysoką jakość realizacji w każdym szczególe. Inwestycja ma wiele atutów, a jednym z nich jest oczywiście bliskość „centrum biurowego Warszawy” czyli miejsce w którym pracuje wiele osób. Bliskość ogromnej galerii handlowej gwarantuje komfort realizacji zakupów czy korzystania z usług na najwyższym poziomie. Do tego liczne punkty gastronomiczne oraz rozrywkowe powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Poruszanie się stolicy w komfortowych warunkach gwarantują znakomite rozwiązania komunikacyjne, dostęp do wszystkich środków transportu. Sąsiedztwo szkół oraz przedszkoli, a do tego liczne tereny zielone, parki i skwery, czego można oczekiwać więcej po nowej inwestycji jaką jest Nowy Mokotów.

Nowy Mokotów zlokalizowany jest w miejscu, które od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich tych którzy poszukują nowych mieszkań. To rozbudowana infrastruktura biurowa, to znakomicie rozplanowane osiedla mieszkaniowe dzięki czemu każdy z mieszkańców może oszczędzić sporo czasu na codziennych dojazdach do pracy. Mnogość lokali usługowych to gwarancja tego, że każdy będzie zadowolony z możliwości załatwiania licznych spraw. Galeria Mokotów zlokalizowana w sąsiedztwie to po prostu masa placówek handlowych, a także rozrywkowych oraz gastronomicznych.

Nowy Mokotów to osiedle realizowane w ramach czterech etapów, każdy z nich posiada oprócz nowoczesnych budynków z mieszkaniami to również przestronne dziedzińce zewnętrzne. Nie ma lepszego miejsca do zamieszkania, nie ma lepszego miejsca do codziennego wypoczynku. Liczne alejki, elementy małej architektury.

Osiedle Nowy Mokotów zaspokoi potrzeby mieszkaniowe szerokiej grupy Klientów. Mieszkania posiadają zróżnicowaną powierzchnię, mieszkania o różnej ilości pokoi. Od najmniejszych do niezwykle przestronnych mieszkań. Wszystkie mieszkania zrealizowane w oparciu o najbardziej nowoczesne rozwiązania, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i najlepszych materiałów. Nasze mieszkania cechuje wysoki poziom funkcjonalności, ogromne możliwości własnej aranżacji. To mieszkania dla wszystkich poszukujących łatwość w codziennym życiu, szukających możliwości inwestycyjnych czyli mieszkania pod wynajem.

Nowy Mokotów, z uwagi na znakomitą lokalizację, oferuje możliwość korzystania z bogactwa terenów zielonych, miejsc do aktywności fizycznej czy codziennej rekreacji. Pola Mokotowskie, Park Dolinka Służewiecka czy Park Arkadia to wyjątkowe miejsca w Warszawie. W okolicy również trzy zespoły ogródków działkowych , a także ujęcie wody oligoceńskiej.

Okolica

Nowy Mokotów to osiedle zlokalizowane przy samym centrum biznesowym Mokotowa. W sąsiedztwie można znaleźć wiele przedszkoli oraz szkół. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska, liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także stacja metra to gwarancja łatwego poruszania się po stolicy. Taka atrakcyjna lokalizacja sprawia, że Nowy Mokotów to doskonała oferta dla osób które szukają idealne rozwiązanie dla siebie i swoich bliskich, którzy poszukują doskonałych mieszkań. To także znakomity pomysł na inwestycję. Za projekt inwestycji Nowy Mokotów odpowiada pracownia APA Kuryłowicz i Associates

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Najważniejszy jest Klient. To nasze motto, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci to nie jedynie sieci handlowe, korporacje czy właściciele hoteli. Zdajemy sobie sprawę, że klient Echo Investment to człowiek, to ludzie którzy niebawem wejdą w posiadanie mieszkania, handlowe, stali bywalcy centrów handlowych, pracownicy korporacji oraz osoby korzystające z komfortowej bazy noclegowej. Musimy być w pobliżu naszych klientów, musimy w pełni znać wszystkiego jego marzenia, potrzeby. Tylko tak możemy gwarantować to co najlepsze.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Konstruktorska 10, 02-673 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-czw. 09:00 – 17:00
pt. 08:00 – 16:00
sb. 09:00 – 13:00
Telefon:
22 843 22 87
Adres email:
info-warszawa@echo.com.pl
Lokalizacja