Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Perla Bianca
Perla Bianca
Perla Bianca

Perla Bianca

Warszawa, Włochy, ul. Sabały 41

Opis inwestycji

Kameralna Perla Bianca gdzie znajdziemy 23 mieszkania pozwala na zamieszkanie w komfortowych warunkach. 5 kondygnacji budynku, szczegółowe zaprojektowanie i przygotowanie gwarantuje najwyższy standard.

Inwestycja Perla Bianca wyróżnią się na tle innych. Budynek zaprojektowany i zrealizowany w sposób nowoczesny cechuje niezwykle estetyczna i elegancja bryła. Każdy detal zarówno w trakcie projektowania jak i realizacji miał znaczenie i został starannie przygotowany. Architektura na poziomie, niezwykle oryginalne i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że Perla Bianca jest idealnym miejscem w Warszawie to zamieszkania.

Mieszkania w inwestycji posiadają od 38 do 72 m2 oraz oczywiście cechują się znakomitym rozkładem pomieszczeń, są w pełni funkcjonalne. W mieszkaniach znajdują się również loggie oraz balkony, a mieszkańcy parterowych lokali mogą liczyć na ogromne ogródki prywatne. Właściciel samochodów mogą korzystać z komfortowego parkingu podziemnego. W budynku znajduje się winda dająca gwarancje szybkiego i bezpiecznego przemieszczania się.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
podziemny garaż
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
23
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

doskonałe rozwiązania komunikacyjne (drogi, komunikacja miejska) w okolicy sklepy, przedszkola, szkoły, gastronomia i zieleń garaż podziemny gwarantujący wygodę i bezpieczeństwo winda cicha i bezpieczna profesjonalnie zaprojektowany układy mieszkań mieszkania z ogródkami, loggiami lub balkonami
Okolica

Perła Bianca znajduje się w cichej okolicy gdzie dominuje niska zabudowa. Lokalizacja przy ul. Sabały 41 to gwarancja znakomitych możliwości komunikacyjnych poprzez drogi jak i komunikację miejską w postaci tramwajów i autobusów. Docieranie do najróżniejszych miejsc w Warszawie nie stanowi żadnego kłopotu. Tak samo podróże samochodem nie okazują się być niczym skomplikowanym. Taka lokalizacja to również ogromna oferta edukacyjna, usługowa, handlowa, rozrywkowa czy też kulturalna. Dodatkowo liczne tereny zielone i rekreacyjne pozwalają osiągać ogromny komfort życia w tym miejscu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Green House Development jest firmą deweloperską która już od kilkunastu działa na rynku dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy stopień doświadczenia i bezpieczeństwa realizowanych inwestycji. Wybierając nasze usługi macie pewność, że każda realizacja to wysoka jakość architektoniczna oraz wykonania. Doceniają nas nie tylko klienci ale i branżowi eksperci przyznając nam między innymi tytuł Najlepsza Jakość Quality International 2015, certyfikujemy się tytułem Rzetelna Firma, nagrodą Jakość Roku 2013. Dwukrotnie, w latach 2012 i 2014 otrzymaliśmy tytuł Godło Developer Roku.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Puławska 2, 02-556, Warszawa
Telefon:
691 131 213
Adres email:
perlabianca@greenhousedevelopment.pl
Lokalizacja