Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Grójecka 216
Grójecka 216
Grójecka 216

Grójecka 216

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Opis inwestycji

Grupo Lar proponuje nową inwestycję na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Grójeckiej 216. Idealne połączenie czyli kameralna dzielnica blisko centrum miasta. To doskonały adres, pozwalający na doskonałe poruszanie się po całej stolicy

Grójecka 216 to inwestycja realizowana w kilku etapach. Pierwszy jej etap przewiduje realizację 119 mieszkań o układzie 1, 2, 3, 4 lub 5 pokoi. Największe mieszkania będą posiadały 115 m2 ale wszystkie mieszkania przygotowane w oparciu o funkcjonalne rozkłady pomieszczeń. Do przygotowania idealnych mieszkań użyte zostaną najlepsze, starannie dopasowane materiały budowlane, a wszystko oddane do użytku w stanie deweloperskim.

Grupo Lar to firma która posiada ogromne doświadczenie w działaniach inwestorskich i deweloperskich co jest wystarczają rekomendacją dla wszystkich zainteresowanych nową inwestycją Grójecka 216.

Przy tej inwestycji własność gruntu została zastąpiona użytkowaniem wieczystym, co automatycznie powoduje, że nowi mieszkańcy nie będą musieli martwic się o dodatkowe opłaty związane z użytkowaniem gruntów.

Dbając o komfort nowych lokatorów przygotowaliśmy projekty w ten sposób, że na każdym piętrze znajdować się będą maksymalnie po 3 mieszkania. Dzięki temu profesjonalnie wprowadzamy kameralny klimat.

Doskonała lokalizacja, znakomita okolica oraz komfortowe połączenie z centrum Warszawy powoduje, że zakup mieszkania w inwestycji Grójecka 216 na Ochocie to po prostu strzał w dziesiątkę. To inwestycja w przyszłość, nie tylko miejsce do zamieszkania ale również doskonała lokata kapitału.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Loggia
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
119
Liczba kondygnacji:
9

Zalety inwestycji

zielona okolica znakomita lokalizacja dogodna komunikacja własność gruntu komfortowe mieszkania bliskość tras kameralny klimat
Okolica

Ochota to miejsce gdzie przygotowaliśmy nowe mieszkania przeznaczone dla osób które pragną mieszkać w cichej i spokojnej okolicy ale równocześnie doskonale skomunikowanej z centrum Warszawy. Bogata sieć dróg miejskich, SKM, tramwaje i autobusy to znakomita rozwiązania na szybkie docieranie do szkoły czy pracy. Po obowiązkach czas na relaks, czas na odpoczynek który może zagwarantować przepiękny Park Szczęśliwicki, zlokalizowany tylko 7 minut spacerem od inwestycji. Oczywiście w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe oraz handlowe. Nie ma problemów z ofertą szkolną i przedszkolną. Teatry, restauracje, kina, placówki medyczne. Zamieszkaj w idealnym miejscu w stolicy, skontaktuj się z nami aby zakupić mieszkanie na Ochocie.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Już ponad 50 lat oferujemy znakomite usługi związane z rynkiem nieruchomości. Jesteśmy profesjonalistami, z międzynarodowym doświadczeniem. Od dekady przygotowujemy nowe osiedla w Warszawie, skupiamy się na inwestycjach mieszkaniowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Grójecka 216, 02-120 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 302 02 02 wew. 4
Adres email:
sprzedaz@grojecka216.com
Lokalizacja