Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Active City
Active City
Active City

Active City

Warszawa, Ochota, ul. Instalatorów

Opis inwestycji

Active City, inwestycja realizowana przez Longbridge znajduje się na warszawskiej Ochocie. Znakomita lokalizacja, oddalona od hałasu miejskich ulic gwarantuje komfort, wygodę, codzienny spokój, a także daje mieszkańcom liczne możliwości związane z wypoczynkiem i aktywnością w pobliskim Parku Szczęśliwickiego.

W głębi osiedla jest zlokalizowany drugi budynek Acitve City, posiadający siedem kondygnacji. Budynek ten posiada wewnętrzny dziedziniec na użytek mieszkańców. W skład tej inwestycji wchodzi łącznie 212 lokali, których metraż waha się od 29 do 125 m2. Dodatkowo przygotowane zostały 230 miejsca parkingowe w podziemnym garażu oraz 5 lokali usługowych

Budynek inwestycji powstał w oparciu o koncepcje które są czytelne i gwarantują prosty układ funkcjonalny. Bryła idealnie wydziela wspólną przestrzeń mieszkalną czyli dziedziniec tonący w zieleni. Postawiliśmy w tym miejscu na liczne alejki, zielone ławki, nasadzenia. Wszyscy mogą tutaj liczyć na relaks, wysoki komfort, spokój oraz ciszę. Wjazd do garażu zaprojektowaliśmy od zewnętrznej strony budynku

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Loggia
Miejsca postojowe:
230 miejsc w garażu podziemnym
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
212
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

Active City to osiedle posiadające liczne zalety. Zielona okolica, z dala od centrum ale równocześnie pozwalająca na komfortowe i szybkie docieranie do centrum miasta. Podróż może zajmować tylko 15 minut.

Dzielnica Ochota jest znana w całej Warszawie z licznych miejsc które pozwalają na aktywny wypoczynek. Tylko tutaj stok narciarski, jedyny taki w Warszawie bo czynny przez 365 dni w roku. Na Ochocie znajduje się również Park Szczęśliwicki który słynie ze znakomitych warunków nie tylko dla aktywnych fizycznie ale i wszystkich ceniących sobie spacery. Tutaj ścieżki rowerowe, miejsca do biegania, w okolicy parku także basen, siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw.

Okolica

Active City to osiedle które jest idealne dla wszystkich aktywnych. Warszawska Ochota to miejsce które od lat gwarantuje znakomite warunki do aktywnego wypoczynku. To tutaj znajdziemy jedyny w całej Warszawie stok narciarski, czynny przez cały rok. To miejsce gdzie znajduje się niezwykle przepiękny Park Szczęśliwicki.

Deweloper Longbridge proponuje zamieszkanie w Active City wszystkim tym którzy liczą na spokojną i cichą okolicę, liczą na chwilę oddechu od gonitwy w wielkim mieście, a równocześnie pragną w sposób szybki i komfortowy docierać do jego centrum

Active City, inwestycja realizowana przez Longbridge znajduje się na warszawskiej Ochocie.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Longbridge to międzynarodowa grupa, reprezentująca kapitał izraelski, w skład której wchodzą spółki związane z realizacją projektów inwestycyjnych w obrębie rynku nieruchomości.

Przygotowujemy nowoczesne osiedla w których nie ma przypadku. Wybieramy starannie lokalizację pod przyszłe inwestycje, wysublimowana architektura oraz oczywiście przygotowanie wszystkiego w oparciu o najlepsze, najbardziej nowoczesne materiały. Dodatkowo możemy zaproponować niezwykle ciekawe, funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Instalatorów 5, Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
Telefon:
795 524 080
Adres email:
sprzedaz@longbridge.pl
Lokalizacja