Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Lake Park Apartments
Lake Park Apartments
Lake Park Apartments

Lake Park Apartments

Warszawa, Ursynów, ul. Jurajska

Opis inwestycji

Lake Park czyli idealne miejsce dla wszystkich tych którzy nie wyobrażają sobie życia poza granicami wielkiego miasta, poza Warszawą ale równocześnie poszukują bliskości natury, poszukują otoczenia spokojnego i cichego. Architektura tego osiedla, znajdujące się na warszawskim Ursynowie, to coś wyjątkowego. Pięć budynków otaczających wewnętrzne jezioro i do tego liczne tereny zielone. Zdajemy sobie sprawę jakże istotnym jest by w życiu mieć stałą równowagę pomiędzy odpoczynkiem i życiem zawodowym, dlatego też możecie mieć pewność, że zamieszkanie na naszym osiedlu pozwoli wam to osiągnąć. Tereny rekreacyjne na osiedlu, boisko do koszykówki, strefa do gry w bule i do jogi, a także liczne miejsca w okolicy gdzie można spacerować czy też biegać

Na wszystkich mieszkańców osiedla czeka prywatna plaża nad jeziorem. Czeka miejsce do wspólnego grillowania, czy to w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi czy też sąsiadami. Wszystko to znajduje się bardzo blisko centrum biznesowego stolicy.

Lake Park to część Central Park Ursynów czyli niezwykle nowoczesnego, warszawskiego osiedla. Miejsce to projektowane z myślą o ludziach aktywnych zawodowo, o osobach młodych, o rodzinach z dziećmi. Wszystkich tych którzy szukają idealnego miejsca do życia. Wygoda w trakcie codziennych obowiązków to cel jaki nam przyświecał i dzięki temu stworzyliśmy inwestycję idealną. Osiedle to między innymi tereny rekreacyjne, to prywatne przedszkole, place zabaw, a także drewniane tarasy, panoramiczne okna i naturalnie wszystko wykonane w oparciu o najlepszej jakości materiały. Celem wprowadzenia maksymalnego bezpieczeństwa z osiedla został wyeliminowany ruch kołowy, do tego system monitoringu i ochrona. To kolejne zalety tego miejsca. Za wysoki standard tej inwestycji odpowiada choćby przygotowanie w eleganckim stylu elementów wykończeń klatek schodowych oraz prywatna całodobowa recepcja. Liczne udogodnienia, znakomita komunikacja z centrum Warszawy, a do tego perfekcyjna infrastruktura osiedla, to wszystko sprawia, że Lake Park jest doskonałym miejscem do życia.

Jesteśmy przekonani, że życie w mieście będzie opierało się o filozofię smart living. Projektując to osiedle mieliśmy na uwadze liczne wyzwania przed jakimi stoją mieszkańcy stolicy. W wyniku tego nasz projekt sprawia, że otrzymujecie maksymalny komfort życia oraz równocześnie funkcjonalność osiedla. Wprowadzanie innowacji w postaci nowoczesnego systemu monitoringu, skierowanie do podziemi ruchu kołowego czy też maksymalne wykorzystanie przestrzeni na tereny zielone i aranżacja wewnętrznego jeziora. Wszystko w jednym celu, by żyło się tutaj idealnie.

Lake Park Apartments to miejsce idealnie stworzone dla rodzin z dziećmi. Liczne place zabaw, wiele terenów zielonych i ścieżek spacerowych. Bliskość centrum biznesowego Mokotowa to sygnał dla wszystkich tych którym nie w smak stanie w codziennych korkach w trakcie jazdy do pracy. Naturalnie w pobliżu również Galeria Mokotów, przedszkola, szkoły.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
podziemne garaże
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
5
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

strefa relaksu wszystko dla najmłodszych tarasy i ogrody jezioro z prywatną plażą
Okolica

Lake Park Apartments znajduje się w niezwykle unikatowej lokalizacji, w przepięknej części Służewca, w pobliżu toru wyścigów konnych. To miejsce oddalone od hałasu, zgiełku wielkiego miasta ale jednocześnie korzystanie z dobrodziejstw Warszawy nie powoduje problemów. Do centrów biznesowych przy Cybernetyki, Postępu, wycieczka do Galerii Mokotów w żaden sposób nie będzie długa. Wystarczy tylko 5 minut samochodem lub troszkę więcej rowerem miejskim. Tak właśnie rowerem gdyż to na terenie osiedla znajduje się jedna ze stacji tego projektu. Duże możliwości, liczne alternatywy, to luksus na który mogą sobie pozwolić mieszkańcy osiedla Lake Park.

Standard wykończenia

Wszystkie mieszkania odznaczają się ogromną dbałością o każdy detal, każdy element. Mieszkania w II Etapie są zaprojektowane w klimacie apartamentów co sprawia, że doskonale wpisują się w prestiżową część Central Park Ursynów. Przestronne okna, tarasy wyłożone drewnem, do tego przepiękne drewniane pomosty, to jedne z wielu elementów wpływających na wysoki standard osiedla, do którego budowy wybrano starannie tylko najlepsze materiały.

Projektując Lake Park Ursynów architekci przykładali ogromną wagę do innowacyjności i funkcjonalności stosowanych tutaj urbanistycznych rozwiązań. Podziemny ruch kołowy czyli innowacyjne osiągnięcie, mające jeden cel- maksymalizację bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców. Osiedle to nie tylko budynki, to także stacja Veturilo, to tereny zielone, to ścieżki spacerowe. Przestrzenie wspólne zaprojektowane starannie, zaprojektowane funkcjonalnie, do tego windy, garaże podziemne, wszystko to powoduje, że Lake Park to niezwykle nowoczesne osiedle w Warszawie

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Marvipol Development przygotowuje, realizuje tylko i wyłącznie własne projekty inwestycyjne w obrębie branży mieszkaniowej. Celujemy w budownictwo wielorodzinne, działamy na każdym etapie procesu deweloperskiego. Zaczynamy od zakupu gruntów, następnie tworzymy nowoczesne projekty we współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi, a następnie załatwiamy wszelkie formalności związane z zezwoleniem na budowę oraz nadzorem budowlanym. Wszystko zaś kończy się odbiorami, przekazaniem naszym Klientom gotowych mieszkań.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kłobucka 13, 02-699 Warszawa
Godziny pracy:
pn., wt., czw., pt. 09:00 – 19:00
śr. 11:00 – 19:00
sb. 10:00 – 16:00
Telefon:
22 536 50 23
Adres email:
sprzedaz-lp@marvipol.pl
Lokalizacja