Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Riviera Park
Riviera Park
Riviera Park

Riviera Park

Warszawa, Białołęka, ul. Płochocińska/Krzyżówki

Opis inwestycji

Projekt Riviera Park to apartamentowa, nowoczesna zabudowa z różnorodną wysokością, od 3 do 5 kondygnacji. Znakomicie zaprojektowana estetyczna elewacja oraz fantastyczne przeszklenia balkonów i tarasów na pewno spodobają się wszystkim mieszkańcom osiedla. Całe osiedle będzie ogrodzone, celem zwiększenia bezpieczeństwa zamontowany zostanie system monitoringu oraz z terenu zostanie wyprowadzony ruch kołowy.

Pierwszy etap inwestycji Riviera Park to budowa 5 budynków. Zaś docelowo w ramach realizacji Riviera Park zaplanowanych zostało około 900 mieszkań, w różnorodnych rozkładach i powierzchni wahającej się od 25 do 89 m2.

To na tym osiedlu znajdować się będzie największa strefa rekreacyjna jeżeli mowa o Białołęce. W jej skład wchodzić będą między innymi ścieżki spacerowe, boisko wielofunkcyjne, tereny zielone, a także kort tenisowy i miejsce do zabaw dla najmłodszych. Oczywiście wszystko przy Kanale Żerańskim oraz licznych drzewach jakie rosną w tej okolicy.

Nasz projekt tak wielkiej strefy rekreacyjnej nie jest przypadkowy. Doskonała lokalizacja osiedla aż prosiła się o maksymalne wykorzystanie warunków naturalnych. Do tego będą to miejsca spotkań przyjaciół, sąsiadów, czyli będą spełniały funkcję integracyjną.

Mnogość terenów zielonych wokół inwestycji to naturalnie doskonała wiadomość dla wszystkich tych którzy uwielbiają spacery w pięknych okolicznościach przyrody. To również nie lada gratka dla biegających, dla miłośników jazdy na rowerze. Osoby które cenią sobie inną aktywność będą mogły skorzystać z klubów fitness, basenu, kortu tenisowego czy kompleksu sportowego Orlik.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
900
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja komunikacja miejska w sąsiedztwie nowoczesne osiedle bezpieczne osiedle
Okolica

Osiedle Riviera Park ma liczne atuty, jednym z nich jest lokalizacja. Sąsiedztwo Kanału Żerańskiego który w dawnych czasach zwanych było jako Królewski Akwen sprawia, że wszyscy zwolennicy sportów wodnych, aktywności będą zadowoleni.

Kanał Żerański prowadzi do Zalewu Zegrzyńskiego gdzie znajduje się pełna infrastruktura czyli porty, kąpieliska czy przystanie. To najbardziej popularne miejsce na wypoczynek nad wodą wśród mieszkańców Warszawa. Tutaj bez końca można plażować, korzystać ze sprzętów wodnych (kajaki, narty wodne, żaglówki czy skutery), pływać. Wśród windsurferów popularnością cieszy się między innymi Pilawka czy Port Jachtowy Nieporęt. Dodatkowo warto poznać bliżej takie miejsca jak kąpielisko w Ryni czy Zegrzu Południowym gdzie istnieje możliwość przejścia kursów motorowodnych i żeglarskich

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Marvipol Development przygotowuje, realizuje tylko i wyłącznie własne projekty inwestycyjne w obrębie branży mieszkaniowej. Celujemy w budownictwo wielorodzinne, działamy na każdym etapie procesu deweloperskiego. Zaczynamy od zakupu gruntów, następnie tworzymy nowoczesne projekty we współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi, a następnie załatwiamy wszelkie formalności związane z zezwoleniem na budowę oraz nadzorem budowlanym. Wszystko zaś kończy się odbiorami, przekazaniem naszym Klientom gotowych mieszkań.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Krzyżówki/Płochocińska Białołęka, Warszawa
Godziny pracy:
pn., wt., czw., pt. 09:00 – 18:00
śr. 11:00 – 18:00
sb. 10:00 – 16:00
Telefon:
22 536 50 96
Adres email:
sprzedaz-rp@marvipol.pl
Lokalizacja