Studio Mokotów Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Magazynowa 13
Inwestycja Studio Mokotów to połączenie nowoczesności z klasyką. Przygotowane zostały elewacje w oparciu o artystyczne elementy projektowane przez Kenora, renomowanego hiszpańskiego artystę. Całość inwestycji to łącznie 319 mieszkań i apartamentów w czterech budynków.
Dom pod Zegarem Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Bukowińska 2
Przygotowanie 226 mieszkań Szeroka oferta metraży mieszkań, aż do 70 m2 Znakomite widoki na zieloną, willową część Mokotowa Dowolność aranżacji, przestrzenie funkcjonalne Modernistyczna, oryginalna bryła budynku Tarasy, loggie lub ogródki w cenie mieszkania .
Apartamenty Mokotów nad Skarpą Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Bukowińska 2
Apartamenty Mokotów nad Skarpą to zaprojektowane z najwyższą starannością dwa budynki, posiadające od 5 do 10 pięter. . .
Przy Woronicza Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Woronicza
Przy Woronicza to nowa inwestycja realizowana na Mokotowie przez renomowanego dewelopera – Grupo Lar. Grupo Lar to ogromne doświadczenie na światowym rynku nieruchomości. Firma od pięćdziesięciu lat realizuje liczne inwestycje w różnych lokalizacjach.
Nordic Mokotów Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, Aleja Generała Władysława Sikorskiego 9C
Nordic Mokotów to po prostu znakomicie przygotowane apartamenty w stylu fińskim, zlokalizowane w samym centrum stolicy. . .
Krzemowe Osiedle Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki
Osiedle Krzemowe jest zlokalizowane na Mokotowie. To zatem idealna lokalizacja dla wszystkich tych którzy szukają czegoś doskonałego jeżeli mowa o inwestycjach mieszkaniowych na terenie Warszawy. Bliskość terenów zielonych, terenów rekreacyjnych w połączeniu z łatwością dotarcia do centrum – czego chcieć więcej.
Nowe Południe Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Śródziemnomorska
Nowe Południe czyli inwestycja powstająca w Mokotowie, południowej części Stegien. Jest to budynek wielorodzinny realizowany na planie litery U. Otwarcie inwestycji od strony ul.
Bartycka 85 Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Bartycka 85
APM Development proponuje zupełnie nowy projekt mieszkaniowy Bartycka 85. Inwestycja przygotowywana jest od stycznia na warszawskim Mokotowie. Nasza firma od wielu już realizuje liczne projekty mieszkaniowe, a ta najnowsza to kolejny świeży powiew na rynku nowych nieruchomości.
Living Point Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Konstruktorska
Przejadły Ci się już imprezy organizowane na Torze Służewiec. Koniec z regularnym grillem w Dolince Służewieckiej. Szukasz po prostu cichego miejsca, swojej oazy spokoju.
Vena Mokotów Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Pory
Masz już dość ciągłej gonitwy tak naprawdę nie wiadomo za czym. Nie chcesz by czas przeciekał Ci przez palce, by każdy Twój dzień był ciekawy, pełen energii. Zamieszkaj w Vena Mokotów.
Osiedle Bluszczańska Warszawa Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Bluszczańska
Mokotów to dzielnica w której zrealizowano inwestycję Osiedle Bluszczańska. Dzięki temu osiedle znajduje się w wyjątkowym miejscu, w pobliżu licznych terenów zielonych, zespołów parkowych oraz miejsc rekreacyjnych.