Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ogrody Przyjaciół
Ogrody Przyjaciół
Ogrody Przyjaciół

Ogrody Przyjaciół

Warszawa, Białołęka, ul. Cieślewskich

Opis inwestycji

Ogrody Przyjaciół to osiedle które gwarantuje wszystkim przyszłym mieszkańcom znakomite warunki do zamieszkania w bezpiecznej i spokojnej części Warszawy. Oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo gdyż można nabyć domy już od 359.000 złotych!!!. Zatem jeżeli poszukujecie wyjątkowych domów, w wielkim mieście ale urokliwej okolicy, wyposażonych w kominki i ogrody to osiedle Ogrody Przyjaciół są najlepszym wyborem. Ta inwestycja to również gwarancja niskich kosztów eksploatacyjnych.

 

Inwestycja Ogrody Przyjaciół została zrealizowana w oparciu o tradycyjną technologię jednakże niezwykle trwałą i skuteczną. Cała inwestycja wyposażona w media miejskie. Wysoką jakość i standard tego miejsca gwarantuje znakomite połączenie, związane z przygotowaniem nowoczesnych projektów architektonicznych, realizacją dbałości o każdy element oraz stosowanie jedynie sprawdzonych i najlepszych materiałów budowlanych.

Domy w ofercie mają metraż od 71 do 85 m2 plus istnieje możliwości pełnej adaptacji poddaszy. W domach znajdują się przestrzenna część salonowa z kominkiem, z której to mieszkańcy mogą szybko dostać się do swojego ogrodu.

Zastosowanie tylko i wyłącznie dużych okien gwarantuje optymalne naświetlenie domu. Piętra domu posiadać będą 2-3 sypialnie, w których znajdować się będą łazienki oraz garderoby. Zaletą inwestycji jest możliwość swobodnego przeprowadzenia aranżacji wnętrz co powoduje, że jest to oferta która zadowoli każdego.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
kominek
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Garaż, Garderoba, Poddasze, Pralnia
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe zewnętrzne i miejsca w garażu
Typ budynku:
Segment
Liczba budynków:
50

Zalety inwestycji

Utrzymanie domu jednorodzinnego jest znacznie niższe niż w przypadku mieszkań w budownictwie wielorodzinnych. Brak jakichkolwiek wspólnych części i obowiązków dbania o nie to ogromny plus inwestycji Ogrody Przyjaciół. Planowane oszczędności z tytułu zamieszkania w tym miejscu wahać się mogą od kilkuset złotych do kilku tysięcy w skali roku

Okolica

Ogrody Przyjaciół znajdują się w Zielonej Białołęce czyli niezwykle kameralnej i do tego urokliwej części miasta Warszawa. W miejscu tym w większości przygotowana jest jednorodzinna zabudowa, wiele terenów zielonych, co automatycznie przekłada się na spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Bliskość lasu to kolejny argument za tym, że naprawdę warto zdecydować się na zamieszkanie na osiedlu Ogrody Przyjaciół. Wszak bliskość lasu to znakomite warunki do realizacji rekreacji, aktywności fizycznej, wypoczynku z rodziną czy przyjaciółmi. Oczywiście sąsiedztwo inwestycji to także w pełni przygotowana infrastruktura miejska w postaci placówek oświatowych typu szkoły czy przedszkola, a także placówki handlowe oraz usługowe. Do tego w pobliżu korty tenisowe czy stadnina koni. Tylko 3 minuty zajmuje podróż samochodem do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa Płudy, skąd można szybko dotrzeć do centrum stolicy. W pobliżu również przystanki komunikacji miejskiej.

Osiedle Ogrody Przyjaciół znajdują się około 600 metrów od planowanej inwestycji potocznie zwanej jako węzeł przedłużenia trasy Mostu Północnego. To gwarancja, że niedalekiej przyszłości znacząco ulepszone zostaną rozwiązania komunikacyjne odnośnie podróży samochodami

Standard wykończenia

Budownictwem mieszkaniowym zajmujemy się od 15 lat. Przez cały czas działamy w oparciu o najnowocześniejsze metody budownictwa, co w połączeniu z bogatym doświadczeniem gwarantuje najlepsze wyniki pracy. Tylko solidne, sprawdzone i nowoczesne materiały. Realizacja całości prac związanych z instalacjami, tynkami, schodami. Przygotowana przez nas instalacja centralnego ogrzewania opiera się o całościowy osprzęt, piec gazowy oraz kaloryfery. Realizujemy również wszelkie przyłącza mediów do sieci miejskiej i odpowiednich operatorów. Oprócz realizacji domów nie zapominamy o pełnej infrastrukturze osiedlowej która przygotowana została w oparciu o najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Novisa Development (wcześniej Nasze Miasteczko Development) to wiodący w naszym kraju deweloper na rynku budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego. Począwszy od powstania, w roku 2001, wykonaliśmy wiele realizacji inwestycji mieszkaniowych, zlokalizowanych w ramach warszawskiej aglomeracji. Wszystkie nasze inwestycje zajmują ponad 90.000 m2, a mieszka w nich kilka tysięcy osób.

Novisa Development to ogromne doświadczenie, które w połączeniu ze znakomitą, stabilną pozycją gwarantuje wszystkim Klientom zakup wymarzonego mieszkania, w znakomitej lokalizacji

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Puławska 403A, 02-801 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
Telefon:
22 545 70 20
Adres email:
sprzedaz@novisa.pl
Lokalizacja