Cicha Dolina Warszawa Wilanów
od 6 325 zł/m2
od 149m2 do 151m2
Warszawa, Wilanów, ul. Bruzdowa 104
Szukasz cichego i spokojnego miejsca, dokąd nie dociera wielkomiejski zgiełk. Pragniesz zamieszkać w malowniczej i wyjątkowej okolicy. Chcesz mieś łatwy i szybki dojazd do centrum.
Osiedle Dzwonków Nowa Wola
Nowa Wola, ul. Magnolii
Z wielką radością pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że rozpoczynamy realizację kolejnej już inwestycji. Immobart przystępuje do działań związanych z przygotowaniem Osiedla Dzwonków, zlokalizowane w podwarszawskiej miejscowości Nowa Wola.
Osiedle Ludwinów Warszawa Ursynów
Warszawa, Ursynów, ul. Gawota
Nowoczesność, wygoda, kompletny spokój, cisza i wyjątkowy dom. Na wszystko to możecie oczekiwać w momencie kiedy zainteresujecie się przygotowaną przez nas inwestycją. Osiedle Ludwinów powstaje w zielonym Ursynowie czyli prestiżowej części Warszawy.
Zielona Polana Nowa Wola
Nowa Wola, ul. Plonowa 24
Zielona Polana to nowoczesne osiedle, przygotowane w doskonałej willowej zabudowie, posiadające podwyższony standard. Całość znajduje się w Nowej Woli, w niezwykle bezpiecznym, spokojnym i cichym otoczeniu. Nasza inwestycja posiada swój unikalny, oryginalny charakter, niespotykany nigdzie indziej.
Miód Malina Nowa Wola Nowa Wola
Nowa Wola, ul. Miodunki
Osiedle Miód Malina to coś wyjątkowego, to możliwość kupna wyjątkowego domu, o najwyższym standardzie i przystępnych cenach. Miejsce dla wszystkich tych którzy pragną mieszkać w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Nasza oferta to między innymi domy narożne w willach czterorodzinnych.
Oliwska Nova Warszawa Targówek
Warszawa, Targówek, ul. Oliwska
Oliwska Nova to domy jednorodzinne przygotowane w szeregowej zabudowie. Osiedle posiada ciekawe i niezwykłe rozwiązania architektoniczne, domy o okazałej bryle. Wszystko zrealizowane w oparciu o najnowocześniejsze i najlepsze materiały budowlane.
Owocowy Sad 2 Piaseczno
Piaseczno, ul. Owocowy Sad
Nasza oferta to wyjątkowe domy których to powierzchnia waha się w przedziale 79-85 m2. Domy do których przynależą ogromne ogródki, do których wejście jest wprost z salonu. Strefa dzienna naszych domów to wygodny salon, funkcjonalna kuchnia.
Ogrody Przyjaciół Warszawa Białołęka
Warszawa, Białołęka, ul. Cieślewskich
Ogrody Przyjaciół to osiedle które gwarantuje wszystkim przyszłym mieszkańcom znakomite warunki do zamieszkania w bezpiecznej i spokojnej części Warszawy. Oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo gdyż można nabyć domy już od 359. 000 złotych.
Malinowy Gościeniec Długa Kościelna
Długa Kościelna, ul. Piękna
Przestrzenny oraz wygodny dom to właśnie nasza propozycja dla wszystkich szukających czegoś komfortowego, o wysokim standardzie. Zastosowanie klasycznej architektury, idealnie wpasowanej w otoczenie to atuty inwestycji Malinowy Gościniec. Dodatkowo przestrzenna działka pozwala na dowolne aranże.
Dom Moderno Młochów
Młochów, ul. Młodości
Nasza propozycja to znakomita odpowiedź na małe mieszkania w Warszawie. Zakup domu w ramach zabudowy bliźniaczej, przygotowanej w oparciu o nowoczesną architekturę, wysoki poziom funkcjonalności i zbudowanych przy zastosowaniu najlepszych materiałów budowlanych to strzał w dziesiątkę.
Osiedle Żytnia Reguły
Reguły, ul. Żytnia
Nowoczesna inwestycja Osiedle Żytnia to najlepsza lokalizacja, pod Warszawą, miejscowość Reguły. Kompleks mieszkaniowy który składa się łącznie z 12 budynków. W ramach tych budynków powstaną 44 segmenty (mające dwie kondygnacje), o metrażach od 154 do 183 m2.
Wille Jagielska Warszawa Ursynów
Warszawa, Ursynów, ul. Jagielska
„Wille Jagielska” to nic innego jak osiemnaście willi o kameralnym projekcie, zlokalizowanych w pobliżu Lasu Kabackiego. Budynki w ramach inwestycji zostały przygotowane wraz z ogrodami tylko po to aby dostarczyć przyszłym mieszkańcom jak największego komfortu oraz zapewnić intymność i prywatność.
Ogrody Wesoła Warszawa Wesoła
Warszawa, Wesoła, ul. Armii Krajowej
Domy Marzeń, tak można określić wszystko to co powstaje w otoczeniu Parku Krajobrazowego, w willowej i starej części Wesołej. Ogrody Wesoła to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Powstaje tutaj 24 segmentów jednorodzinnych o najwyższym standardzie.
Informacje na temat miasta Warszawa
Aktualnie w Warszawie mamy 2562 oferty na sprzedaż od deweloperów z 13 różnych inwestycji.

Warszawa to nludniejsze miasto Polski. W jej granicach mieszka 1 753 977 ludzi, natomiast dodatkowych 900 000 osób zamieszkuje tak zwaną aglomerację warszawską czyli przyległe gminy. Gęstość zaludnienia wynosi 3 381,2 osób na jeden kilometr kwadratowy, a cała stolica znajduje się na obszarze 517,2 km2. Założenie miasta nie jest dokładnie datowane, jednak przyjmuje się, że było to około XIII wieku. Już wiek później, dokładnie w 1323 roku Warszawa uzyskała prawa miejskie. Pod koniec XVI wieku król Zygmunt III Wazy podjął ostateczną decyzję aby przenieść z Krakowa do Warszawy stolicę, jednakże fakt zapisania w konstytucji stołeczności Warszawy został dokonany dopiero w 1952.

 

Ile kosztują nowe domy w stolicy?

Zakup nowego domu w stolicy nie będzie jakoś przesadnie drogi, jednak wynika to choćby z takiego faktu, że większość tego typu inwestycji przeprowadzonych jest z dala od centrum. Można znaleźć nowe domy wolnostojące w dzielnicy Włochy (około 7 km od centrum), jednak metr kwadratowy takiego domu będzie kosztował około 6 000 zł. Droższe domy i do tego szeregowe znajdują się przykładowo w Wilanowie. Tam średnia cena standardowego domu na rynku pierwotnym to 6500 zł/m2. Można jednak znaleźć i naprawdę spore promocje cenowe. W ofercie firm deweloperskich budujących nowe szeregowe domy na Bielanach znajdują się takie, których metr kwadratowy kosztuje zaledwie 4 000 zł. Na koniec 2016 roku średnia cena metra kwadratowego domu z warszawskiego rynku pierwotnego wynosiła 5 900 zł.

 

Ile domów oddaje się do użytkowania w Warszawie?

Rok 2016 to oddanie do użytkowania 1108 domów, jednakże w skali całego województwa to niecałe 10% wszystkich inwestycji w domy. Po prostu poza Warszawą łatwiej znaleźć ziemię pod budownictwo domów, równocześnie ceny zakupu odpowiedniej działki nie generują takich kosztów jakby to miało by miejsce w mieście stołecznym. Miniony rok był jednym z rekordowych jeżeli mowa o domach oddanych do użytku. Co prawda do wyniku z 2008 wiele brakowało, wtedy oddano do użytku 1551 domów. Jednakże na przestrzeni ostatnich lat oddawano do użytkowania średnio 1100 domów. Tylko w latach 2010 i 2012 liczba inwestycji wynosiła odpowiednio 930 i 999.

 

Dobre zarobki, różnorodność na rynku pracy – to atuty Warszawy

Szukanie zatrudnienia w Warszawie nie wiąże się z większymi problemami. Miasto notuje niski poziom stopy bezrobocia, poniżej 3%. Średnia płaca w stolicy to 5647,68 zł brutto, jednakże w wielu branżach można zarobić więcej. Zawody wymagające umiejętności technicznych, zawody związane z informacją i komunikacją czy po prostu te powiązane ściśle z nieruchomościami. Zarówno w biurach handlu nieruchomościami jak i mając kwalifikacje budowlane, można zarobić powyżej warszawskiej średniej.

Jeżeli mowa o potrzebach rynku i równocześnie największej ilości pracowników w danym sektorze, to góruje nad wszystkimi branża transportowa i magazynowa oraz handel z usługami.

 

Warszawa to zagłębie największych firm w Polsce

Nie może dziwić nikogo, że to w Warszawie znajdują się siedziby największych firm w naszym kraju. Dodatkowo to tutaj przecież znajdują się liczne urzędy centralne oraz spółki należące do skarbu państwa. Taka sytuacja wpływa na ogromną liczbę ofert pracy. Wymieniane wszystkich dużych firm mających swoje centrale w Warszawie może zająć dużo czasu, wystarczy choćby wspomnieć o centralach banków, czołowych sieciach handlowych, operatorach telefonii komórkowych.

 

Status stolicy i doskonałe położenie – same korzyści

Warszawa jest perfekcyjnie zlokalizowana. Dzięki temu miasto dysponuje znakomitymi rozwiązaniami w kwestii połączeń drogowych, kolejowych czy lotniczych z całym krajem jak i światem. Co prawda w fazie projektów jest tzw. pierścień drogowy, mający kompletnie wyeliminować tranzyt z miasta, to jednak już teraz z łatwością można wydostać się z miasta poprzez autostradę A2, dostać się szybko na autostradę A1. Prowadzone prace związane z siecią dróg ekspresowych sprawiają, że niebawem bez jakichkolwiek problemów będzie można dojechać S8 do Białegostoku czy tez skorzystać w obu kierunkach z S7 czyli komfortowo podróżować do Krakowa lub Gdańska. Port Lotniczy Okęcie proponuje ogromną liczbę połączeń, zarówno do innych polskich miast jak i do wielu krajów, nie tylko w Europie. Polski przewoźnik lotniczy operuje z lotniska Chopina w takie miejsca jak choćby Japonia czy USA (Nowy Jork, Chicago czy Los Angeles). Ofertę połączeń lotniczych doskonale uzupełnia lotnisko w Modlinie, proponujące loty do europejskich krajów w niskich cenach.

Preferujący podróży pociągami mogą skorzystać z bogatej siatki połączeń krajowych i międzynarodowych. Mowa zarówno o licznych połączenia w skali regionu jak i do wielu miast Polski oddalonych z dala od Warszawy.
Warszawa jako jedyne miasto w Polsce posiada linie metra. To znakomita alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie mają zamiaru tracić czasu stojąc w korkach.

 

Chwile relaksu, chwile rozrywki w stolicy

Zamieszkanie w polskiej stolicy to nie tylko kariera zawodowa, to nie tylko wysokie płace i komfortowe mieszkania. Warszawa proponuje multum możliwości związanych ze spędzaniem wolnego czasu.

Każdy kto szuka spokoju i wyciszenia w największym polskim mieście, może udać się na spacer do Łazienek Królewskich czy też odwiedzić liczne zakamarki Starego Miasta, obejrzeć Pałac w Wilanowie lub też Ogród Saski. To jednak nie wszystko co oferuje miasto Warszawa. Niezliczone ilości muzeów, możliwość zwiedzenia naprawdę ciekawego Muzeum Powstania Warszawskiego, wizyta w Muzeum Narodowym czy Muzeum Żydowskim to również ciekawa opcja. Nie wolno zapominać oczywiście o Zamku Królewskim, czy o Pałacu Zamkowym.

Wszyscy którzy cenią sobie kulturę i sztukę na pewno będą zadowoleni z mnogości oferty teatralnej, począwszy od Teatru Narodowego i Teatru Wielkiego, a skończywszy na licznych mniejszych teatrach z bardzo zróżnicowanym repertuarem. Dla osób szukających doznań muzycznych na pewno ciekawym będzie Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, który odbywa się jedynie co 5 lat. Jazz Jamboree, Warszaw Summer Jazzz Days czy niezliczone koncerty polskich i światowych gwiazd muzyki rozrywkowej, to na pewno nie lada gratka dla wielu osób.

Na osobną uwagę w Warszawie zasługuje na pewno Centrum Nauki Kopernik, w którym to można spojrzeć i poznać naukę w inny sposób niż do tej pory. Ogromną zaletą tego miejsca jest różnorodność wystaw, co jakiś czas proponuje się coś nowego.

Co dla aktywnych, co dla szukających miejsca do aktywności fizycznej lub też nic nie robienia? Relaksować się można na plażach nadwiślańskich, w okolicach wyremontowanych bulwarów nad Wisłą. W ciepłe miesiące wiele osób ze stolicy wybiera wycieczki nad Zalew Zegrzyński. Chcąc spędzić cały dzień na spacerach czy jeździe na rowerze warto skierować się do Kampinoskiego Parku Narodowego.