Korona Pragi Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrobramska
Korona Pragi to wyjątkowa inwestycja na mapie Warszawy. Przygotowana z myślą o wszystkich tych którzy to poszukują mieszkania komfortowego i do tego zlokalizowanego w centrum miasta. Łatwość i wygoda związana z dojazdem do pracy oraz rozbudowana infrastruktura to tylko niektóre z atutów jakie gwarantuje lokalizacja inwestycji Korona Pragi.
Mała Praga Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Chrzanowskiego
Osiedle Mała Praga znajduje się na warszawskim Grochowie, w pobliżu Ronda Wiatraczna, skąd do warszawskiej Rotundy jest jedynie 6 km. Całość osiedla składać się będzie z siedmiu budynków, które posiadają po 5 pięter, w pewnych częściach posiadając obniżenia do 4 pięter.
Osiedle Saska Warszawa Praga-Południe
od 42m2 do 95m2
Warszawa, Praga-Południe, ul. Bora-Komorowskiego 56
Mieszkania funkcjonalne, przestronne, odpowiednio nasłonecznione Nowoczesna, światowa architektura Doskonale wykończone wspólne części Duże przeszklenia balkonów i okien Przygotowanie wewnętrznych dziedzińców z bujną roślinnością .
Komorska 37 Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Komorska 37
Cztery piętra, łącznie 42 mieszkania to właśnie Komorska 37. Mieszkania posiadają powierzchnie od 30,7 m2 do 78,38 m2, są dostępne w wariantach 1-,2-,3- pokoje. Dodatkowo przygotowany został apartament, posiadający 4 pokoje i mający metraż 117,64 m2.
Osiedle Verba Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Nasielska
Osiedle Verba to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, realizowana w Warszawie, na Pradze, przy Nasielskiej 23. Przygotowany budynek mający pięć pięter został starannie zaprojektowany by w pełni wpisać się w panującą na tym terenie architekturę.
Osiedle Praha Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Chrzanowskiego 2
Spacer urokliwymi uliczkami Pragi, poczucie tętna tego miejsca, miejskiego rynku, doznania zapachowe pieczywa dobiegające z piekarni, spokojny szum tramwajów. Przepiękne widoki życia codziennego które idealnie integrują się w otoczeniu zabytkowych kamienic. Wszędzie dokoła liczne tereny zielone, stare sady czy parki.
Ostrobramska 130 Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrobramska
OSTROBRAMSKA 130 to inwestycja gdzie znajdziemy łącznie 52 mieszkania. To inwestycja która oprócz mieszkań posiada również komórki lokatorskie i garaż podziemny. Doskonała propozycja różnorodnych mieszkań, od 29 do 85 m2.
Czapelska 36 Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Czapelska
Kameralny oraz elegancki budynek to pierwsze co się rzuca w oczy w przypadku inwestycji Czapelska 36, zlokalizowane w pobliżu Ronda Wiatraczna. 40 mieszkań na sześciu kondygnacjach. Wyjątkowa lokalizacja to ogromny atut tego miejsca.
Kolorowy Gocław  Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Osiedle Kolorowy Gocław jest w trakcie realizacji i dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszych mieszkań. Przy ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego znajduje się Biuro Inwestycji, a w nim mieszkanie pokazowe.
Osiedle 360° Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Kapelanów Armii Krajowej
Sprawdź Osiedle 360° i realizację Etapu II. Sprawdź co zostało zrealizowane dla Ciebie, dla Twojej rodziny. Pierwszy etap przygotowany został do użytku w 2015 i z miejsca stał się sukcesem, znajdując ogromne zainteresowanie.
Dom Saski Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzynarodowa
Każde duże miasto posiada swoje prestiżowe dzielnice, miejsca. W Berlinie jest to Kreuzberg, w Londynie Soho, a w Paryżu Montmartrew. Natomiast polska stolica poszczycić się może Saską Kępą.
Praga 17 Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Mlądzka
Praga 17 to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie budynku. Oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów spełnią funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe), których dodatkowym atutem będą ogródki i tarasy oraz przestronne balkony i loggie.
Rondo Wiatraczna Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska 207
Z myślą o różnych potrzebach przyszłych lokatorów, zespół doświadczonych architektów zaprojektował mieszkania o różnorodnej wielkości, z pełną ich funkcjonalnością. Dzięki temu każdy dopasuje do siebie ofertę, a także samodzielnie, bez ograniczeń będzie mógł zaaranżować swoje cztery kąty. .
Osiedle Międzyborska 11 Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzyborska 11
Międzyborska 11 to osiedle realizowane na Gocławiu, wśród nowoczesnych budynków. Blisko inwestycji znajduje się Saska Kępa która gwarantuje dostęp do licznych punktów gastronomicznych, małych galerii. Sąsiedztwo Jeziora oraz Parku Balaton to gwarancja możliwości spędzania wolnego czasu w spokojnym otoczeniu, bliskość zieleni.
Feniks Warszawa Praga-Południe
Warszawa, Praga-Południe, ul. Mińska 25
Nowoczesna i oryginalna architektura to znak rozpoznawczy inwestycji Feniks. Tutaj chce się żyć. Dziedziniec ogólnodostępny z bujną zielenią, do tego balkony i tarasy o dużych powierzchniach to gwarancja wygodne życia, pozwalając zapomnieć, że mieszka się w wielkiej metropolii jaką jest Warszawa.