Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
ALPHA PARK
ALPHA PARK
ALPHA PARK

ALPHA PARK

Warszawa, Ursus, ul. Skoroszewska 11

Opis inwestycji

Alpha Park to osiedle które składa się z nowoczesnych mieszkań dostępnych w sprzedaży. Inwestycja zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Wszystkie mieszkania znajdują się na bezpiecznym osiedlu gdzie znajduje się system monitoringu, a także przygotowano wspólne części do lepszej integracji mieszkańców. Nasze mieszkania zostały wyposażone w przestronne ogródki, balkony oraz tarasy co znacznie podwyższa komfort codziennego życia.

Alpha Park jest doskonałym osiedlem pod każdym względem. Zlokalizowana w dzielnicy Ursus idealnie nadaje się do zamieszkania zarówno dla wszystkich rodzin z dziećmi czy też osób młodych. Poprzez znakomite umiejscowienie w Warszawie, dotarcie w każdy punkt stolicy nie będzie stwarzało problemów. Także wyjazd z miasta zajmuje mało czasu. W pobliżu znajduje się między innymi Szybka Kolej Miejska gwarantująca podróż do centrum w kwadrans. W pobliżu liczne obiekty handlowe oraz usługowe, jak i placówki oświatowe, użyteczności publicznej czy rekreacyjne.

Alpha Park to osiedle w pełni bezpieczne poprzez profesjonalny system monitoringu oraz ochronę. Na mieszkańców czekają między innymi tarasy, loggie lub balkony, które z uwagi na swoje przestrzenie gwarantują najwyższy komfort użytkowania. W ramach przygotowanej oferty Klienci mogą postawić na mieszkania w stanie deweloperskim, przygotowane pod tzw. klucz lub też kompletnie samodzielnie dokonać aranżacji. Infrastruktura osiedla to parking podziemny, plac zabaw, a także wspólne patio. Każdy detal, w tym mała architektura, został starannie zaprojektowany i przygotowany. Wszystko zrealizowane na podstawie wysokich standardów dzięki czemu idealnie sprawdza się nasze hasło: „Mieszkanie - inwestycja na lata”.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
87
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

Komfortowe połączenia z trasami wylotowymi z miasta Balkony oraz tarasy o dużej powierzchni Rozwiązania ekologiczne na terenie osiedla Naziemne metro w pobliżu czyli SKM - Szybka Kolej Miejska Lokalizacja w dzielnicy Ursus, najbardziej bezpiecznej w stolicy Część mieszkań z ofertą wykończenia w cenie
Okolica

Warszawa cały czas rozwija się dynamiczne, to najlepsze miejsce do zamieszkania. Jeżeli zaś przyjrzymy się bliżej dzielnicom miasta to warto zwrócić uwagę na dzielnicę Ursus które cechuje się bezpieczeństwem, czystością, praktycznie czujemy się tutaj jakbyśmy nie byli mieszkańcami wielkiej metropolii. Życie w Ursusie, w inwestycji Alpha Park to bliskość parków Hassów, Achera oraz Czechowickiego. Dodatkowo oprócz terenów zielonych w pobliżu liczne punkty handlowe oraz usługowe. Mieszkania znajdować się będą niedaleko od Obwodnicy Południowej co pozwala natychmiastowe i komfortowe wydostanie się z miasta choćby w stronę autostrady A2. Podróż do centrum miasta i innych ważnych punktów Warszawy również nie stwarza większych problemów.

Standard wykończenia

Standard mieszkań w Alpha Park to najwyższa jakość. Przygotowane mieszkania są komfortowe oraz pozwalają minimalizować koszty. Nasza oferta to mieszkania w opcji: 1, 2, 3 i 4-pokojowe. Ich projekt oraz wykonanie to najwyższy poziom designu i estetyki. Do realizacji użyto tylko sprawdzonych i nowoczesnych technologii, a także najlepszych materiałów.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

RED – Real Estate Development to firma deweloperska o międzynarodowym zasięgu, która na swoim koncie posiada liczne, oryginalne inwestycje, zlokalizowane choćby w Chicago, Nowym Jorku, Bostonie jak na kontynencie europejskim, choćby w Antwerpii. W Polsce RED – Real Estate Development jest obecny choćby przez dwie niezwykłe inwestycja, Osiedle Alpha znajdujące się w Warszawie oraz Red Park w Poznaniu. Równocześnie firma zajmowała się kompleksową rewitalizacją budynki poprzemysłowe we Wrocławiu, w ramach inwestycji o nazwie Nowa Papiernia. Do końca roku nasza firma wybudowała w Polsce aż 700 mieszkań oraz zrealizowała powierzchnie biurowe zamykające się powierzchnią 2600 m2.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Skoroszewska 11, 02-495 Warszawa
Telefon:
22 100 58 50
Adres email:
alpha@red-development.pl
Adres www:
Lokalizacja