Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Cosmopolitan
Cosmopolitan
Cosmopolitan

Cosmopolitan

Warszawa, Śródmieście, ul. Twarda 4

Opis inwestycji

Cosmopolitan to budynek apartamentowy o wysokości 160 metrów, składający się z 44 pięter. Całość to 236 apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych. Na uwagę zasługuję innowacyjne rozwiązanie projektowe, pozwalające na otwieranie okien w pokojach apartamentów. Dodatkowo ciekawie przygotowane wykusze wychodzące poza obrys bryły. To pozwala na zwiększenie pola widzenia wszystkich zamieszkujących apartamenty.

Parter budynku to ciekawe restauracje, sprawiające że budynek zostaje „otwarty” na miasto.

Fantastycznie zaprojektowana i przygotowana przeszklona fasada gwarantuje przepiękne widoki na Warszawę. Z Cosmopolitan Twarda 4 możemy podziwiać między innymi centrum Warszawy, Ogród Saski i Stare Miasto. Przepiękne widoki również na zakola Wisły czy Stadion Narodowy.

Dla wszystkich mieszkańców na piętrze 4 została przygotowana strefa relaksu. Znajdują się tam: klub fitness, siłownia, pokój masażu, jacuzzi oraz sauny: sucha i mokra. Na piętrze 4 przygotowany został również przestronny taras z widokiem na ulicę Emilii Plater oraz Synagogę im. Nożyków.

W ramach najwyższego standardu przygotowana została specjalna usługa dla mieszkańców czyli Cosmopolitan Concierge. To usługa która realizowana jest przez cały tydzień, można z niej korzystać telefonicznie lub poprzez specjalny portal internetowy, a polega ona na informowaniu o najważniejszych wydarzeniach i nowościach. Cosmopolitan Concierge to znakomite rozwiązanie dla mieszkańców którzy po prostu poszukują pomocy w codziennej organizacji pewnych spraw jak i załatwianiu licznych spraw takich jak rezerwacja biletów, opieka nad dziećmi czy przygotowanie wyjazdów

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Garderoba, Pralnia
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
236

Zalety inwestycji

przepiękne widoki na centrum Warszawy wysoki standard nowoczesnych apartamentów przeszklona elewacja
Okolica

Cosmopolitan Twarda 4 to budynek apartamentowy zlokalizowany w sercu Warszawy czyli przy zbiegu ulicy Twardej i Emilii Plater, w pobliżu placu Grzybowskiego. Taka lokalizacja to idealna komunikacja dla wszystkich przemierzających Warszawę jak i szukających szybkich opcji wyjazdu ze stolicy. Usytuowanie budynku przy najważniejszych traktach komunikacyjnych, a także obok linii metra i dworcem Warszawa Centralna. Dotarcie do lotniska Chopina zajmuje zaledwie 20 minut. W pobliżu pełna infrastruktura rozrywkowa, handlowa, kulturalna w tym Złote Tarasy, Opera Narodowa, Teatr Wielki, park Saski czy warszawska Starówka.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Tacit Investment to prekursor na polskim rynku nieruchomości ekskluzywnych. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie oraz stabilną pozycję kapitałową. Poprzez kreowanie zupełnie nowych, innowacyjnych kategorii produktowych, poprzez realizację idealnych jakościowo projektów z grupy premium, jesteśmy liderem jeżeli mowa o dalszym rozwoju rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce.

Biuro sprzedaży
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb.-nd. 10:00 – 14:00
Telefon:
535 10 10 10
Adres email:
sprzedaz@tacit.com.pl
Lokalizacja