Osiedle Wilno Warszawa Targówek
Warszawa, Targówek, ul. Wierna 24
Inwestycja przygotowana o najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne. Znakomite rozplanowanie wszystkich elementów. Tereny wspólne to między innymi przygotowanie trzech placów miejskich z alejkami, uliczkami, do tego skwery.
Osiedle Amsterdam Warszawa Targówek
od 41m2 do 110m2
Warszawa, Targówek, ul. Samarytanka 1/15
Projekt osiedla w pełni nawiązuje do Amsterdamu czyli miasta kultury i sztuki. W ramach tego przygotowano wszystko w oparciu o nowoczesną architekturę, doskonale wykonane przestrzenie do życia dla wszystkich tych którzy na pierwszym miejscu stawiają niezależność i wolność.
Osiedle Moderna Warszawa Targówek
Warszawa, Targówek, ul. Głębocka 2
Proponujemy wszystkim zainteresowanym zamieszkanie na osiedlu Moderna. Budynki przygotowane w oparciu o nowoczesną, modernistyczną architekturę. Co istotne, przygotowano osiedla z własną, zieloną promenadą.
Siedzibna 38 Warszawa Targówek
Warszawa, Targówek, ul. Siedzibna 38
Siedzibna 38 czyli inwestycja która składa się z 26 mieszkań, w budynku mającym 4 piętra. To mieszkania dla wszystkich ceniących sobie spokój, funkcjonalne wnętrza, stawiających na doskonałą lokalizację i kameralną okolicę.
Osiedle Gama Warszawa Targówek
Warszawa, Targówek, ul. Kondratowicza 37
Osiedle Gama to połączeni nowoczesności oraz funkcjonalności czyli tego co się obecnie najbardziej liczy w przypadku nowych inwestycji budownictwa mieszkaniowego. Każdy detal inwestycji ma dla nas znaczenie i dlatego zwracaliśmy baczną wagę na szczegóły realizowanego Osiedla Gama. To wszystko sprawia, że możecie poczuć się wygodnie, bezpiecznie, osiągnąć maksymalny komfort.
Osiedle Kondratowicza Warszawa Targówek
Warszawa, Targówek, ul. Kondratowicza
Nowoczesny kompleks mieszkaniowy wraz z lokalami usługowymi zlokalizowanymi na parterze i garażem podziemnym o dwóch kondygnacjach to właśnie Osiedle Kondratowicza. Projektując osiedle przykładaliśmy ogromną wagę do bezpieczeństwa mieszkańców i z tego względu osiedle będzie grodzone, zamontowany zostanie nowoczesny system monitoringu, a nad wszystkim przez całą dobę będzie czuwać ochrona. Wjazd na osiedle zaplanowany został od ulicy Kondratowicza.