Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Słodowiec City
Słodowiec City
Słodowiec City

Słodowiec City

Warszawa, Bielany, ul. Żeromskiego

Opis inwestycji

Osiedle Słodowiec City znajduje się na warszawskich Bielanach, przy ulicach Juliusza Słowackiego i Stefana Żeromskiego. Tylko 100 metrów do stacji Metro Słodowiec, a także przystanków autobusowych oraz tramwajowych. To gwarancja szybkiego, komfortowego poruszania się po Warszawie

Słodowiec City to osiedle w skład którego wchodzi niezwykle nowoczesny budynek, mający od 8 do 10 pięter. Wszystko wykonane w najlepszej klasy materiałów. Dodatkowo budynek ma trzy podziemne kondygnacje, przeznaczone na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Słodowiec City to oczywiście oprócz mieszkań, starannie zaplanowane przestrzenie. Zielony dziedziniec, ławeczki, plac zabaw oraz stojaki na rowery. Dodatkowo na parterze budynku znajdować się będą lokale usługowe. Celem gwarancji najwyższego komfortu i bezpieczeństwa mieszkania posiadać będą wideodomofony, a całe osiedle obejmować będzie system monitoringu.

Mieszkania w ramach Słodowiec City zostały starannie zaprojektowane tak aby dawać maksimum komfortu. Powierzchnie mieszkaniowe od 27 do 72 m2 to różnorodne możliwości dla szerokiego spektrum odbiorców. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy znajdzie idealny mieszkanie dla swoich potrzeb. Mieszkania posiadają loggie oraz tarasy (w lokalach na ostatnich piętrach). W ramach naszej inwestycji proponujemy pełne wykończenie wnętrz czyli wszystko w ramach oferty mieszkanie pod klucz.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
tak
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe w kondygnacjach podziemnych
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba kondygnacji:
11

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja przyjazna okolica popularne metraże mieszkań duża ilość miejsc parkingowych nowoczesne osiedle
Okolica

Sąsiedztwo osiedla posiada rozbudowaną infrastrukturą. Znajdują się tutaj liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola i oczywiście centrum handlowe. To gwarancja łatwego załatwiania codziennych spraw. Aby wypocząć od wielkomiejskiego zgiełku można skorzystać z pobliskich terenów zielonych, w tym Lasu Bielańskiego gdzie znajduje się wiele tras rowerowych i spacerowych.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Turret Development to grupa funkcjonująca na polskim rynku od roku 1998. Naszą flagową inwestycją jest Zielone Zacisze, nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku. To tutaj, przez okres sześciu lat, od 2001 roku, do 2007 roku przygotowanych zostało 1500 mieszkań. Oczywiście nasze portfolio to również inne inwestycje, takie jak Osiedle Zielony Żoliborz, Wola Tower. Podsumowując, od początku działalności, Turret Development zrealizował ponad 3000 mieszkań.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Żeromskiego 1, 01-887 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb. 10:00 – 16:00
nd. 10:00 – 16:00
Telefon:
22 301 03 03
Adres email:
biuro@slodowieccity.pl
Lokalizacja