Osiedle Ursynovia Warszawa Ursynów
Warszawa, Ursynów, ul. Związku Walki Młodych 12c
Inwestycja Ursynovia cechuje się przygotowaniem funkcjonalnych, przestronnych mieszkań. Każde mieszkanie na parterze posiadać będzie własny, prywatny ogródek. Na wyższych kondygnacjach mieszkania z przepięknymi widokami na okolicę.
Lake Park Apartments Warszawa Ursynów
Warszawa, Ursynów, ul. Jurajska
Lake Park czyli idealne miejsce dla wszystkich tych którzy nie wyobrażają sobie życia poza granicami wielkiego miasta, poza Warszawą ale równocześnie poszukują bliskości natury, poszukują otoczenia spokojnego i cichego. Architektura tego osiedla, znajdujące się na warszawskim Ursynowie, to coś wyjątkowego. Pięć budynków otaczających wewnętrzne jezioro i do tego liczne tereny zielone.
Lanciego 12 Warszawa Ursynów
Warszawa, Ursynów, ul. Lanciego 12
Lanciego 12 to już kolejna inwestycja przygotowana przez Arche na terenie warszawskiego Ursynowa. Przy ulicach Lanciego oraz Migdałowej zostanie przygotowany budynek mający różnorodność zabudowy, wahającą się od 4 do 8 pięter. Architektura budynku poprzez swoją nowoczesność i znakomite wykorzystanie terenu pozwala stworzyć coś wyjątkowego, miejsce idealne do zamieszkania z zapleczem rekreacyjnym i placem zabaw.
Zielone Osiedle Poloneza Warszawa Ursynów
Warszawa, Ursynów, ul. Poloneza
Zielone Osiedle Poloneza znajduje się na Ursynowie, w Warszawie. Na jego terenie przewidziano tereny rekreacyjne w oparciu o rzeczkę która tu przepływa. W sąsiedztwie osiedla powstaje również park miejski.