Na Woli Warszawa Wola
Warszawa, Wola, ul. Sowińskiego
Przy ulicy Sowińskiego realizowane jest Osiedle na Woli. To niezwykle ciekawa dzielnica Warszawy, to miejsce które rozwija się obecnie niezwykle dynamicznie. W ramach naszej inwestycji przygotowane zostały już 302 mieszkania.
Osiedle Bravo Warszawa Wola
Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza
Warszawska Wola przez lata robotnicza część stolicy, zapomniana, a także zaniedbana. Jednak w ostatnich latach, na skutek licznych inwestycji, dzielnica ta dynamicznie się rozwija. Tereny opustoszałych fabryk, terenów przemysłowych zostały przeobrażone w nowoczesne budynki mieszkalne oraz biurowe.
SkyLife Warszawa Wola
Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza
Nasza oferta to niezwykle ciekawie zaprojektowane mieszkania, w pełni funkcjonalne. Powierzchnia mieszkań od 28 do 90 m2. Projekt obejmuje kawalerki, 2-,3-,4- pokojowe mieszkania posiadające oddzielną kuchnię, a także duże tarasy i garderobę.
Stacja Kazimierz Warszawa Wola
od 56m2 do 128m2
Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 29
Stacja Kazimierz to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na warszawskiej Woli. Pierwszy etap został już oddany do użytku, w którym dostępnych pozostało kilka lokali usługowych. Budowany obecnie etap inwestycji Stacja Kazimierz proponuje szeroki wybór zróżnicowanych lokali o najwyższym standardzie.
Murapol Parki Warszawy Warszawa Wola
Warszawa, Wola, al. Prymasa Tysiąclecia
Murapol Parki Warszawa czyli znakomicie zlokalizowane osiedle w centrum stolicy. Przepiękne widoki na stolicę z nowoczesnych wieżowców i oczywiście otoczenie licznych parków. Sprawdź nas, wybierz naszą inwestycję.
Intenso Warszawa Wola
Warszawa, Wola,
Intenso to doskonałe osiedle do zamieszkania w Warszawie. Znajduje się w pobliżu parków warszawskiej Woli. Do tego gwarantuje znakomite możliwości komunikacyjne w ramach docierania do centrum stolicy.