Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Strefa Wilanów
Strefa Wilanów
Strefa Wilanów

Strefa Wilanów

Warszawa, Wilanów, ul. Kieślowskiego

Opis inwestycji

Kompletna nowość już dostępna w sprzedaży. Sprawdzajcie nasze Biuro Sprzedaży zlokalizowane pod adresem ul. Kieślowskiego róg Osi Królewskiej. Tam znajdziecie mieszkanie pokazowe. Samo zaś osiedle znajduje się przy ulicach Kieślowskiego i Klimczaka. Miejsce idealne dla każdego kto poszukuje czegoś w wielkim mieście gdzie można korzystać z przytulnego otoczenia, upajać się ciszą oraz bliskością natury

Strefa Wilanów to niezwykłe osiedle powstające w Warszawie. To tutaj znajdować się będzie aż dziewięć budynków, każdy z nich mający po cztery piętra. Całość inwestycji zamyka się liczbie około 300 mieszkań. Dodatkowo dla mieszkańców przygotowanych będzie aż 450 miejsc w garażu podziemnym, a także komórki lokatorskie. Wszyscy posiadający rowery będą mogli skorzystać z nowoczesnych stojaków dla rowerów. Wszystkie części wspólne na osiedlu są niezwykle komfortowe, doskonale oświetlone. W ramach osiedla przygotowano na parterze lokale usługowe oraz sklepy.

Osiedle Strefa Wilanów to pełne bezpieczeństwo, to gwarancja spokoju, to komfort i wygoda. To wysoki standard który zadowoli szerokie grono przyszłych mieszkańców. Przyjazne osiedle na którym warto zamieszkać.

Strefa Wilanów – tutaj nie ma miejsca na przypadek, tutaj każdy detal jest dokładnie zaplanowany. Tutaj masz pewność, że mieszkasz właśnie na swoim. Niezwykle nowoczesna, estetyczna architektura, bliskość atrakcji wielkiego miasta ale równocześnie otoczenie natury

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Komórka, Loggia, Garderoba
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w garażu podziemnym
Miejsca postojowe:
450 miejsc parkingowych w garażu podziemnym
Liczba budynków:
9
Liczba mieszkań:
300
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja kameralna okolica przestronne części wspólne bezpieczne osiedle
Okolica

Ulica Klimczaka to skupisko sklepów, restauracji i kawiarni. Strefa Wilanów zlokalizowana została w idealnym miejscu, blisko takich obiektów jak plac miejski gdzie znajdują się boiska sportowe, ścianka wspinaczkowa, trampoliny czy też strefa street workout. Wystarczy kilka minut piechotą aby znaleźć się na nowoczesnym placu zabaw dla czworonogów, do tego siłownia miejska zewnętrzna jak i profesjonalnie przygotowana trasa do biegania.

Dodatkowo mieszkańcy Miasteczka Wilanów mogą skorzystać z dwóch fontann które niedawno zostały oddane do użytku i dodają niezwykłego uroku temu miejscu. Zachęcamy również do spacerów w okolicach niezwykle malowniczego pałacu zbudowanego dla Jana III Sobieskiego wraz z przepięknym otoczeniem czyli parku i jeziora.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Yareal Polska Sp. z o.o, to wiodący w Polsce deweloper. To spółka która należy do Yareal International N.V. która z kolei od lat działa na rynku nieruchomości w Europie.

Yareal realizuje na polskim rynku jedynie projekty które dotyczą nieruchomości mieszkaniowych oraz biurowych. Co cechuje realizacje Yareal? Wysoki poziom, wysoka jakość realizacji usług, doskonałe rozwiązania, nie ważne czy w ramach deweloperskiej działalności czy też późniejszego zarządzania projektów zrealizowanych w ramach Yareal.

Nasza strategia opiera się na filarach zaangażowania oraz optymalnie przygotowanych ofertach dla Klientów. Tylko w ten sposób można zagwarantować na rynku nieruchomości pełne bezpieczeństwo oraz wysoką wartość inwestycji która będzie wzrastać.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kieślowskiego róg Osi Królewskiej, 02-962 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 12:00 – 18:00
sb. 10:00 – 18:00
nd. 10:00 – 16:00
Telefon:
22 423 80 80
Lokalizacja