Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Sympatyczne
Osiedle Sympatyczne
Osiedle Sympatyczne

Osiedle Sympatyczne

Warzymice, ul. Do Rajkowa

Opis inwestycji

W naszej ofercie znajdziecie mieszkania z ogródkami, balkonami, jedno lub dwa poziomowe. Metraże od 29 do 109 m2.

Osiedle zamknięte, niezwykle kameralne, o wyjątkowym klimacie, zlokalizowane w Warzymicach. W jego skład wchodzić będą dwa budynki o 3 piętrach oraz podziemnym garażem. Do tego zewnętrzne miejsca postojowe, droga wewnętrzna, pełna infrastruktura techniczna, a także kompletne zagospodarowanie terenu.

Już na etapie szukania odpowiedniej lokalizacji należy brać pod uwagę to co dla ludzi jest najważniejsze w miejscu z którym zwiążą się na lata. Dlatego też wybierając takie, a nie inne miejsce braliśmy pod uwagę między innymi bliskość terenów zielonych, możliwość zbudowania nieruchomości w miejscu wyjątkowo cichym, w lokalizacji gdzie mieszkańcy mają kompletny dostęp do najważniejszej infrastruktury w postaci choćby przedszkoli, szkół, sklepów czy komunikacji miejskiej. Również infrastruktura drogowa ma znaczenie aby w sposób szybki można było dostać się do centrum miasta. I dlatego też można mieć pewność, że wszystko to jest spełnione kiedy mowa o Osiedlu Sympatycznym.

Osiedle Sympatyczne składać się będzie z dwóch budynków, każdy z nich posiadać będzie 3 kondygnacje oraz podziemną kondygnację. W ramach zagwarantowania bezpieczeństwa oraz prywatności całość osiedla będzie grodzona. Oprócz realizacji dwóch budynków przygotowane zostaną także elementy okolicznych terenów w postaci chodników, pieszo jezdni, zewnętrznych miejsc postojowych, oświetlenia. Dla dzieci czekać będzie plac zabaw. Mieszkania parterowe posiadać będą ogródki, pozostałe balkony

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w kondygnacji podziemnej o powierzchni użytkowej od 2,5 do 8 m²
Miejsca postojowe:
podziemne garaże i zewnętrzne miejsca postojowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

podziemne garaże wysoki standard tereny zielone znakomita lokalizacja
Okolica

Osiedle Sympatyczne realizowane jest w gminie Kołbaskowo (droga Rajkowo) w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej. Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Znakomite położenie inwestycji to różnorodne opcje związane z dotarciem do osiedla zarówno od strony ul. Okulickiego oraz Ronda Uniwersyteckiego. Dodatkowo z osiedla blisko do drogi ekspresowej S3.

Od osiedla niedaleko do punktów handlowych, usługowych, także do spożywczych dyskontów. Tereny okolicznych wsi Warzymice oraz Ostoja to miejsca stworzone do aktywności fizycznej. Cisza, spokój, liczne miejsca do jazdy na rowerze, biegania, spacerów i oczywiście z dala od zgiełku wielkich miast.

Standard wykończenia

Dbałość o każdy szczegół, profesjonalnie przygotowana architektura budynków, znakomicie przeprowadzona aranżacja wnętrz. Wszystko to oczywiście zrealizowane w sposób idealny, zaplanowane w każdym aspekcie. Naszym celem jest stworzenie idealnych wnętrz, w pełni funkcjonalnych aby każdy z mieszkańców uzyskał najwyższy komfort użytkowania.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Master House Sp. z o.o. Sp. komandytowa należy do grupy kapitałowej Master Ltd. specjalizującej się w remontach maszyn i urządzeń okrętowych na jednostkach wielu światowych armatorów, funkcjonującej na rynku od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowany kapitał stanowią fundament grupy kapitałowej Master Ltd., na podstawie którego są realizowane nowe przedsięwzięcia.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Władysława IV 1, 70-651 Szczecin
Telefon:
539 96 96 96
Lokalizacja