Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Żeglarskie Vęgoria
Apartamenty Żeglarskie Vęgoria
Apartamenty Żeglarskie Vęgoria

Apartamenty Żeglarskie Vęgoria

Węgorzewo, ul. Mała

Opis inwestycji

„Apartamenty Żeglarskie Vęgoria" znajdują się w miejscowości Węgorzewo, inaczej zwaną jako Brama Mazur. To właśnie niezwykle kameralne, przepiękne miasteczko jest początkiem większości podróży żeglarskich po mazurskich jeziorach. Okolice to nie tylko przepiękne jeziora, to także liczne rezerwatu przyrody oraz tradycyjne zabytki. W pobliżu znajdziemy między innymi zamek krzyżaczki czy skansen. Węgorzewo to na pewno jedno z najlepszych miejsc w Polsce na wypoczynek czy zamieszkanie.

Nasza inwestycja została oddana do użytkowania w roku 2007. Cały teren jest ogrodzony, znajdziemy tutaj między innymi doskonale zaaranżowany teren zielony, profesjonalną ochronę oraz system monitoringu. Dla zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe, a użytkownicy dwóch kółek będą zachwyceni doskonale przygotowanymi pomieszczeniami na rowery.

Mieszkańcy mogą korzystać choćby z klubu fitness oraz SPA gdzie znajduje się zarówno sucha jak i mokra sauna, profesjonalne jacuzzi, siłownia oraz miejsce na kosmetyczne zabiegi. Również w ramach o komforcie i rozrywce mieszkańców przygotowano salę do gry w bilarda i brydża.

Na terenie inwestycji znaleźć można również restaurację z ogródkiem zewnętrznym, skąd rozpościera się przepiękny widok na pobliski port.

Cały budynek składa się z 41 komfortowych apartamentów które posiadają metraż od 27 do 100 metrów kwadratowych. Oferujemy w sprzedaży apartamenty w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów kompletną usługę wykończenia wnętrz.

Apartamenty dostępne w sprzedaży jak i na wynajem.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Antresola
Miejsca postojowe:
miejsca parkingowe na terenie
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
41
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja teren ogrodzony, chroniony i monitorowany przepiękna okolica
Okolica

Apartamenty „Vęgoria” znajdują się w doskonałym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie jachtowego portu. Jak doskonale wiadomo gmina Węgorzewo to idealne miejsce dla wszystkich kajakarzy, wędkarzy, zwolenników żeglarstwa, wszystkich tych którzy poszukują prawdziwego kontaktu z naturą. Liczne jeziora, tereny zielone, znakomita infrastruktura i różnorodność usług tworzą jedną całość, perfekcyjnie przygotowane miejsce na urlop, na zamieszkanie na stałe. Weekend na spływie kajakowym rzeką Sapiną czy Węgorapą to tylko niewielki wycinek tego czego można się spodziewać po tych terenach.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

WAN SA działa na rynku nieruchomości od 20 lat, skupiając swoją działalność na usługach deweloperskich. Liczne realizacje w segmentach mieszkaniowym, rekreacyjnym, magazynowym oraz biurowo-usługowym to najważniejsze działania.

Spółka od lat koncentruje się na inwestycjach przygotowanych na sprzedaż, jednakże oprócz tego przez ten okres gromadzony jest portfel nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w takich miastach jak Warszawa, Płock, Gdańsk czy Mazury których przeznaczeniem jest wynajem.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
sb. 10:00 – 16:00
Telefon:
22 435 11 11
Adres email:
handlowy@wan.com.pl
Lokalizacja