Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy

Królewskie Tarasy

Wieliczka,

Opis inwestycji

Królewskie Tarasy to kameralne osiedle znajdujące się w Wieliczce. To miejsce idealne, cisza, spokój ale równocześnie bliskość wielkiego Krakowa. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie przepięknego parku, różnorodność w wyborze powierzchni mieszkań oraz podziemny garaż. To wszystko czeka na przyszłych mieszkańców

Realizacja III etapu Królewskich Tarasów to przygotowanie trzech budynków, z których każdy będzie miał cztery piętra. III Etap przewiduje realizację łącznie 175 mieszkań, które posiadać będą po 2, 3 lub 4 pokoje. Dla mieszkańców parterowych lokali przygotowane zostaną tarasy wybrukowane kostką, natomiast pozostali mieszkańcy będą posiadali balkony.

Powierzchnie mieszkań od 32 do 65 m2, istnieje możliwość ich łączenia. Zmotoryzowani mieszkańcy będą zadowoleni z podziemnego parkingu, mającego łącznie 100 miejsc. Dodatkowo przygotowane będą miejsca postojowe na zewnątrz. Aby komfortowo poruszać się po budynku zamontowane zostaną nowoczesne windy. Cały teren Królewskich Tarasów będzie ogrodzony, znajdować się na nim będzie zieleń, alejki oraz naturalnie nowoczesny plac zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
ponad 100 miejsc parkingowych w podziemnych garażach
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
175
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja bezpieczne osiedle plac zabaw przyjazna okolica
Okolica

Królewskie Tarasy to inwestycja przygotowana w Wieliczce, w jej najbardziej atrakcyjnej części. W pobliżu znajduje się między innymi przepiękny park im. Adama Mickiewicza, który jest idealnym miejscem na spacery. Przepięknie przygotowane ścieżki parkowe będą użyteczne również dla wszystkich aktywnych czyli jeżdżących na rowerach czy biegających. Obok Królewskich Tarasów znajduje się również Las Krzyszkowicki. Osoby uwielbiające aktywność fizyczną będą zadowolone z tego że w sąsiedztwie znajduje się siłownia oraz basen. Naturalnie to że zamieszka się w Wieliczce nie oznacza wcale utraty kontaktu z przepięknym Krakowem. Dojazd samochodem czy pociągiem do Krakowa to jedynie 20 minut. Z łatwością można również dostać się na autostradę A4 gdyż w pobliżu Wieliczki znajduje się węzeł Wielicka. Nie zapominajmy o codziennych zakupach jakie można zrobić w sklepach sieci Biedronka oraz Lidl. Do tego niedługa podróż samochodem i jesteśmy w Bonarka City Center.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kościuszki 36a/6 (I piętro), 32-020 Wieliczka
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
506 371 434
Adres email:
krakow@murapol.pl
Lokalizacja