Wilanów Infinity – nieskończoność możliwości

2020-09-28

Wydawało się, że trwająca wciąż pandemia osłabi znacząco popyt na rynku nieruchomości w Polsce. A jednak okazuje się, że nowe inwestycje mieszkaniowe cieszą się dużą popularnością – niektórzy klienci traktują je jako pewną lokatę kapitału, inni jako źródło stałego dochodu z najmu. Na Wilanowie planowane są nowe inwestycje, w świetnych lokalizacjach, które już cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wilanów Infinity – nieskończoność możliwości

Szukasz ciszy, spokoju i bliskiego sąsiedztwa terenów zielonych? Chcesz mieszkać w jednej z najprzyjaźniejszych dzielnic Warszawy?

Zobacz nowe osiedle na Wilanowie - Infinity

Na skraju Miasteczka Wilanów w Warszawie trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy nowej inwestycji deweloperskiej – Wilanów Infinity. Jest to projekt Dor Group, developera, który prężnie działa na rynku nieruchomości od 1999 roku w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Nowa inwestycja będzie mieściła się przy ulicy Herbu Janina. Lokalizację cechuje świetne skomunikowanie z centrum miasta – tylko 13 minut od stacji metra Ursynów. Bliskość Parku Natolińskiego oraz Ogrodu Botanicznego w Powsinie powodują, że to nowe osiedle na Wilanowie stanie się doskonałą przestrzenią do życia dla wszystkich, którzy kochają bliskość z naturą, lubią uprawiać sport i cenią sobie aktywność poza domem. Muzeum, centra fitness, ścieżki rowerowe, boiska, tereny rekreacyjne, a nawet stadnina koni i pole golfowe to cenne atuty lokalizacji nowej inwestycji.

Brak dużych centrów handlowych to natomiast w czasach korków i wszechobecnego pośpiechu oraz hałasu ogromny plus. Na Wilanowie znajdziemy za to szeroką ofertę gastronomiczną, dyskonty i mniejsze pasaże handlowe – wszystko to, czego potrzeba nam w codziennym komfortowym funkcjonowaniu. Wilanów Infinity to przestrzeń samowystarczalna (placówki medyczne, edukacyjne, handlowe).

Osiedle Wilanów Infinity

Fot. 1: Wilanów Infinity

 

Co jeszcze wyróżnia nową inwestycję Wilanów Infinity?

• reprezentacyjne wejścia do budynku

• przestronne, komfortowe balkony/ tarasy

• architektura wypoczynkowa w częściach wspólnych

• klub malucha i strefa rekreacji wspólna dla mieszkańców osiedla

• wygodne miejsca postojowe na parkingach podziemnych

• zaprojektowane specjalnie dla tego osiedla strefy zieleni

• ogrodzenie, monitoring, system videodomofony

• paczkomaty w bliskim sąsiedztwie

Nowa inwestycja mieszkaniowa Wilanów Infinity zachwyca prostotą formy, minimalizmem, bielą, szarością, elementami drewna, starannym doborem stref zieleni – drzew, krzewów, traw i kwiatów. 

Developerzy na Wilanowie rozwijają skrzydła

Mimo złych prognoz kreowanych wiosną tego roku, lokale deweloperskie nadal cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza w tak prestiżowych lokalizacjach, jak Wilanów. Firmy budujące mieszkania o standardzie średnim i wyższym nie odczuwają znaczącego spadku sprzedaży. Zainteresowaniem cieszą się w stolicy te nieruchomości, których cena rokuje w przyszłości na największy wzrost. A to w ogromnym stopniu zależy od rozwoju infrastruktury w danej dzielnicy. Nowe połączenia, trasy, budynki użyteczności publicznej, łatwo dostępne sklepy i lokale usługowe - to wszystko wpływa na wzrost cen mieszkania w dłuższym okresie czasu. Duża część klientów biur nieruchomości kupuje nowe lokale pod wynajem. Szacuje się, że na polskim rynku jest to około 40% wszystkich zakupów. Nowe mieszkania, w atrakcyjnych lokalizacjach, z udogodnieniami, mają znacząco wyższą średnią cenę najmu.

Kupno mieszkania na wynajem jest zawsze dobrą lokatą kapitału. Mieszkania czy apartamenty możemy wynajmować indywidualnym klientom, ale też pod inwestycje/ lokale usługowe/ działalność gospodarczą. Taka decyzja oczywiście zawsze obarczona jest pewnym ryzykiem, do kwoty zakupu mieszkania należy doliczyć koszt wykończenia, dalszych remontów, czy nieprzewidzianych sytuacji. Analitycy rynku mieszkaniowego prognozują jednak rozkwit rynku najmu. Spadek możliwości zakupu przez niektóre osoby mieszkań na kredyt, spowodowany skutkami pandemii, wpłynie na ponowny wzrost zainteresowania rynkiem wynajmu. Zwłaszcza w dogodnych i komfortowych lokalizacjach.

Cenisz komfort, prestiż, spokój, bezpieczeństwo i jakość życia  – Sprawdź ofertę Wilanów Infinity.

Dor Group to:

  • 21 lat doświadczenia na rynku nieruchomości,
  • 100% sprzedanych lokali przy każdej lokalizacji,
  • 2000 zadowolonych klientów.
Artykul opublikowany: 2020-09-28 / w dziale: Nowe inwestycje