Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Bukowa Góra
Apartamenty Bukowa Góra
Apartamenty Bukowa Góra

Apartamenty Bukowa Góra

Wisła, ul. Bukowa 17

Opis inwestycji

Apartamenty Bukowa Góra zostały przygotowane, zrealizowane na południowym zboczu góry Bukowej i tworzą one kompleks wypoczynkowy oraz mieszkalny. Inwestycja znajduje się na wysokości 500 m n.p.m. dzięki czemu każdy ma stąd znakomity widok na Baranią Górę, Wisłę, a także częściowo na Beskid Śląski

Inwestycja Apartamenty Bukowa Góra realizowana jest w wyjątkowym miejscu. Przepiękne sąsiedztwo przyrody, widoki zapierające dech w piersiach, a także liczne szlaki turystyczne, narciarskie stoki, wszystko w zasięgu gości odwiedzających to miejsce. Co powoduje, że nasza inwestycja góruje nad innymi? Znakomicie przygotowany widok na liczne szczyty oraz miejscowość Wisła jak i również starannie przygotowana, zaprojektowana bryła budynku która idealnie pasuje do architektury Wisły.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Garderoba
Miejsca postojowe:
zadaszony parking na poziomie 0 i -1
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
75
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

piękne widoki doskonała lokalizacja nowoczesne apartamenty przyjazna i bezpieczna okolica
Okolica

Apartamenty Bukowa Góra to projekt który jest realizowany w przepięknym miejscu, w miejscowości Wisła. To miejsce nazywane „perłą Beskidów” w stu procentach zasługuje na ten tytuł. Położenie w dolinie rzeki, nad wszystkim górują pasma górskie dzięki czemu to wyjątkowe miejsce do wypoczynku w Beskidzie Śląskim.

Wisła to miejscowość która najbardziej dynamicznie rozwijała się w okresie międzywojennym gdzie to powstały wille dla wczasowiczów czy też centrum miasta.

Standard wykończenia

Każdy z Klientów sam może zdecydować jak zostanie wykończony jego apartament w Wiśle. My współpracujemy z najlepszymi architektami wnętrz i możemy pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań.

Nasze działania to między innymi specjaliści od projektowania, profesjonalne ekipy wykonawców, co sprawia, że współpraca z nami gwarantuje nie tylko apartamenty przygotowane w stanie deweloperskim ale również ich kompletne wykończenie. Taki indywidualnie przygotowany apartament to coś wyjątkowego, coś dla osób ceniących sobie wysoki standard.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Geneza Kristensen Group jest ściśle powiązana z Thorkild Kristensen Holding A/S czyli firmy duńskiej, mającej ponad pół wieku doświadczenia w budownictwie oraz sprzedaży obiektów wakacyjnych. W chwili obecnej Kristensen Group to samodzielna firma która specjalizuje się w usługach deweloperskich, a dokładniej w przygotowaniu licznych domów wakacyjnych oraz apartamentów o najwyższym standardzie i w najlepszych lokalizacjach

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bukowa 17, 43-460 Wisła
Telefon:
604 235 258
Adres email:
zst@kristensen-group.pl
Lokalizacja