Wprowadź porządek do swoich 4 ścian

2019-11-25

Wiele firm zmaga się z niewystarczającym miejscem magazynowym. W utrzymaniu porządku i wygospodarowaniu miejsca mogą pomóc odpowiednio dobrane regały półkowe oraz specjalne stoły. Jak za utrzymać porządek w swojej firmie i wygospodarować dodatkową przestrzeń na magazynie. Koniecznie przeczytaj artykuł poniżej, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Autorem artykułu jest serwis skuteczni.pl

Wprowadź porządek do swoich 4 ścian

Szeroki asortyment firmy

Jednymi z najbardziej popularnymi półkami są regały typu UNIZINC. Jest to metalowa, stabilna konstrukcja, która posiada 5 półek i składa się z 6 modułów. Nośność półki to nawet 200 kilogramów. 

W zależności od zastosowania dostępne są również półki sklepowe.Regały sklepowe mogą być jedno lub dwustronne. Waga maksymalna na jedną półkę wynosi do 70 kilogramów. 

Kolejnym elementem w asortymencie firmy są stoły warsztatowe. To jednoelementowy moduł z półką w zestawie. Sam blat został stworzony z porządnego drewna bukowego. Korpus i konstrukcja stoły mogą być w kolorze ciemnoszarym lub czerwonym.

Firma posiada również wózki paletowe o udźwigu 2500 kilogramów. Posiadają one podwójne rolki w widłach. Dostępne rodzaje wózków to:

  • magazynowe,
  • widłowe,
  • podnośnikowe,
  • platformowe,
  • taczkowe.

Prócz elementów na sam magazyn Log-System oferuje również wyposażenie pokoi socjalnych. Co do nich należy? Mowa tutaj o szafkach przeznaczonych do pomieszczeń socjalnych. Obszerne półki sprawdzą się idealnie do przechowywania codziennych rzeczy. W środku każdej szafki można odnaleźć 2 haczyki oraz półkę. Otwory wentylacyjne znajdują się w górnej i dolnej części drzwi. 

Prócz samej sprzedaży firma oferuje również wynajem regałów półkowych. Do idealna opcja dla firm, które na krótki okres potrzebują zgromadzić i posegregować materiały.

Na stronie można odnaleźć obecne promocje dostępne w firmie z podziałem na kategorie produktów.

Czym zajmuje się firma Log-System?

Log-system to firma oferująca regały i inne półki, które służą jako wyposażenie magazynów, biur oraz warsztatów. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Na terenie całej Polski dostępni są przedstawiciele handlowi, którzy służą pomocą. Dodatkowo w firmie pracują specjaliści od konkretnego asortymentu firmy t.j:

  • regały paletowe, antresole, pomosty,
  • regały paletowe i wspornikowe,
  • regały półkowe i montaż, 
  • realizacja zamówień, dostawy i płatności.

Na stronie można odnaleźć realizacje różnych kategorii produktów. Log-System oferuje zarówno produkty nowe, jak również używane.

A wy jak staracie się utrzymywać porządek w waszej przestrzeni magazynowej?

undefined

Artykul opublikowany: 2019-11-25 / w dziale: Porady