Nowy Oporów Wrocław Fabryczna
Wrocław, Fabryczna, ul. Awicenny
Nowy Oporów to osiedle składające się z budynków wielorodzinnych w łącznej ilości czterech. Wszystko zlokalizowane zostanie w prestiżowej dzielnic Wrocławia. W ramach inwestycji przygotowanych jest 100 mieszkań, o metrażach od 36,41m2 do 107,95 m2.
Słoneczne Stabłowice Wrocław Fabryczna
Wrocław, Fabryczna, ul. Stabłowicka
Oferujemy mieszkania o ustawnych przestrzeniach dzięki czemu każdy z osobna będzie mógł zaaranżować wnętrza według swoich potrzeb. Żaden metr mieszkania się nie zmarnuje, wszystko będzie idealnie przygotowane. Projektujemy mieszkania w sposób funkcjonalny, tak aby nie było problemów z dzieleniem stref relaksu, pracy czy kuchni.
Stabłowice Wrocław Fabryczna
Wrocław, Fabryczna, ul. Kokosowa
Stabłowice III i IV jest kolejną inwestycją firmy Milart w tej części Wrocławia. Rok 2015 przyniósł zakończenie nowych dwóch budynków które znajdują się w pobliżu istniejących już budynków w ramach inwestycji.
Osada Złotnicka Wrocław Fabryczna
Wrocław, Fabryczna, ul. Kosmonautów 248
Osada Złotnicka to kompleks 10 budynków mieszkalnych które znajdują się we Wrocławiu, przy zbiegu ulic Złotnickiej oraz Kosmonautów. . .
Aleja Piastów Wrocław Fabryczna
Wrocław, Fabryczna, Al. Piastów 2
Aleja Piastów to szerokie spektrum ofertowe dla wymagających osób. W budynku mającym dwa piętra znajdują się mieszkania w układzie 1, 2 lub 3 pokoje. Zróżnicowana powierzchnia mieszkań, zaczynająca się od 29,85 m2, a kończąca się na 91,57 m2.