Brylantowa Nova Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Brylantowa
Brylantowa Nova to jedyna w swoim rodzaju inwestycja, składająca się jedynie z domków jednorodzinnych, przygotowanych w ramach szeregowej zabudowy. Osiedle zlokalizowane w Ołtaszynie czyli najbardziej prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Całość realizacji została podzielona na cztery etapy.
Osiedle Zodiak 1 Wrocław Krzyki
od 82m2 do 83m2
Wrocław, Krzyki, ul. Iwaszkiewicza
Osiedle Zodiak 1 składa się jedynie ze starannie zaprojektowanych budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych na bezpiecznym, zielonym i kameralnym osiedlu Wojszyce. To miejsce idealnie będzie odpowiadało wszystkim tym którzy poszukują w wielkomiejskim Wrocławiu spokojnej oazy, pełnej zieleni i ciszy. .
Oboźna Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Oboźna
Zabudowa szeregowa, domy jednorodzinne. Dojazd oraz dojście do garażów poprzez starannie zaprojektowany ciąg pieszo-jezdny. Dwa równoległe szeregi domów jednorodzinnych (trzy) gdzie znajduje się w sumie osiem lokali czyli cztery lokale przypadające na szereg.
Rakowiecka 47 Wrocław Krzyki
od 0 zł/m2
od 0m2 do 64m2
Wrocław, Krzyki, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej
Inwestycja Rakowiecka 47 to historyzująca willa miejska, składająca się z 10 mieszkań o powierzchni od 35m2 do 83m2. Jej wnętrze stworzą funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o podwyższonym standardzie, klimatyzowane, idealnie nasłonecznione, z przestronnymi tarasami lub ogrodami o zróżnicowanym metrażu.