Kamienica Pod Pelikanem - Nowa Papiernia Wrocław Krzyki
od 8 543 zł/m2
od 32m2 do 92m2
Wrocław, Krzyki, ul. Kościuszki 142
Szukasz czegoś inspirującego w inwestycjach mieszkaniowych. Szukasz miejsca w samym centrum Wrocławia, poszukujesz czegoś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju, innego niż wszystko co się proponuje na rynku nieruchomości.   Kamienica Pod Pelikanem to po prostu kontynuacja Nowej Papierni i Ultra Novej czyli osiedla loftów które zostało zrealizowane w miejscu historycznej, XIX -wiecznej fabryki papieru.
Księżno Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Opolska
Wybierz mieszkania na nowoczesnym osiedlu które znakomicie jest skomunikowane z centrum miasta. Księżno leży w okolicy przepięknych i ogromnych terenów zielonych. W okolicy między innymi Park Wschodni zachęcający do spacerów.
Apartamenty Innova Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Jesionowa
Apartamenty Innova to trzecia już inwestycja (poprzednie to Osiedle Innova i Osiedle Moderno) przygotowana przez FPP, we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Apartamenty Innova II to kolejny etap związany z Apartamentami Innova. .
Ritmo Park Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, Aleja Śliwowa
Idea, pomysł. Zrealizować znakomitą przestrzeń do życia. Ritmo Park to nic innego jak odpowiedź na obecne trendy związane z wybieraniem mieszkań.
Maestro Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Schuberta/Vivaldiego
Osiedle Maestro znajduje się przy ulicach Schuberta oraz Vivaldiego, w dzielnicy Krzyki – Jagodno, to południowa część miasta. Całość osiedla składa się z kameralnych budynków. Pierwsze dwa etapy to łącznie 330 lokali.
Lokum di Trevi Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Międzyleska
Zostań mieszkańcem doskonałego osiedla Lokum di Trevi. To miejsce to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących bezpieczeństwa, nowoczesności, terenów zielonych. To osiedle które gwarantuje ciszę i spokój, a równocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta i zostało wyposażone w niezbędną infrastrukturę handlowo-usługową.
Róży Wiatrów Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Róży Wiatrów
Doskonale wyselekcjonowana lokalizacja, przygotowanie projektów budynków w sposób idealny, a także zachowanie przestrzeni pomiędzy nimi powoduje, że każdy znajdzie tutaj prywatność oraz oczywiście mieszkania będą idealnie oświetlone.
Nowy Gaj Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Żegiestowska
Wczesnym rankiem udajesz się w pięciominutową podróż samochodem i już możesz korzystać z zalet basenu i aquaparku. Po powrocie jesz wspólne śniadanie rodzinne, a następnie miłym spacerem prowadzisz dzieci do przedszkola, szkoły.
Nowa Toskania Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Brzozowa
Doskonała i komfortowa komunikacja z centrum Wrocławia, do tego niezwykle funkcjonalne mieszkania, rozbudowana infrastruktura oraz liczne miejsca parkingowe - witajcie w inwestycji Nowa Toskania. . .
Osiedle Cztery Pory Roku Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Klasztorna
Cenisz sobie relaks, spokój, ciszę. Nie lubisz tłoku, zgiełku wielkiego miasta ale mimo wszystko potrzebujesz szybkiego docierania do najważniejszych punktów w mieście. Zobacz dokładnie jakie argumenty przedstawia Osiedle Cztery Pory Roku.
Punkt Piękna Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 25
Punkt Piękna to inwestycja inna niż wszystkie. To nowoczesne, duże osiedle którego realizacja została rozłożona na kilka etapów. Po zakończeniu wszystkich łączna liczba mieszkań będzie wynosiła 600.
Apartamenty Wiśniowa Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, al. Wiśniowa 83-85
Apartamenty Wiśniowa to elastyczna oferta dopasowana do różnych potrzeb. Szeroki wachlarz oferty związany z funkcjonalnością mieszkań zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Wysoka jakość wykończenia, przestrzeń we wnętrzach, a także nowatorski charakter sprawiają, że miejsce to idealnie nadaje się do zamieszkania.
Ostoja Oporów Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Ogórkowa
Przy Ogórkowej, w niezwykłym miejscu Wrocławia, miejscu bogatym w zieleń, powstaje inwestycja Ostoja Oporów. To niezwykle nowoczesne osiedle które posiada liczne atuty. Komfortowe mieszkania oraz teren rekreacyjny przewidziany tylko dla mieszkańców.
Osiedle Impressio Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. Rymarska 47
Osiedle Impressio z mieszkaniami dewelopera już czeka na wszystkich szukających idealnego miejsca do zamieszkania we Wrocławiu. Przygotowanie różnorodne oferty mieszkaniowej, szeroki wachlarz powierzchni prowadzi do zaspokojenia potrzeb różnych grup odbiorców.
Osiedle Aura Wrocław Krzyki
Wrocław, Krzyki, ul. gen. S. Grota Roweckiego 114b
Osiedla Aura to miejsce gdzie przygotowano 44 mieszkania zróżnicowanych pod kątem zapotrzebowania. Układ mieszkań to od 1 do 5 pokoi. Powierzchnia lokali od 47,39 m2 do 94,04 m2, a całość to 3 piętra oraz kondygnacja podziemna.