Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Murapol Apartamenty Słubicka
Murapol Apartamenty Słubicka
Murapol Apartamenty Słubicka

Murapol Apartamenty Słubicka

Wrocław, Stare Miasto, ul. Zgorzelecka

Opis inwestycji

Niezwykle nowoczesne mieszkania w samym sercu zabytkowej części Wrocławia, w otoczeniu przepięknych parków oraz wielu udogodnień wielkiego miasta – zobacz Murapol Apartamenty Słubicka

W pobliżu Starego Miasta realizowana jest inwestycja Murapol Apartamenty Słubicka. To budynek mający 5 pięter i składający się łącznie ze 106 mieszkań, przygotowanych idealnie pod kątem funkcjonalności. Dbałość o detale sprawiła, że projekt jest doskonale dopasowany do istniejącego otoczenia, do zabytkowej architektury. Na uwagę zwraca fakt starannie przygotowanej elewacji z ozdobnym tynkiem w iście ceglanym stylu. Każdy z mieszkańców może samodzielnie dopasować aranżację wnętrz do swoich potrzeb. Projektując przestrzenie mieszkań przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę powierzchni, od 22 do 56 m2. W mieszkaniach parterowych znajdować się będą tarasy, we wszystkich pozostałych balkony. Część podziemna budynku została przeznaczona na parking. Aby zapewnić mieszkańcom codzienny komfort w części parterowej przygotowane zostaną punkty handlowe i usługowe. Do tego cichobieżne windy gwarantują bezpieczne i komfortowe poruszanie się po budynku. Na całym terenie zaaranżowana zostanie zieleń oraz małą architektura.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
parking w kondygnacji podziemnej
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
106
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja w centrum miasta nowoczesna architektura cichobieżne windy
Okolica

Murapol Apartamenty Słubicka to znakomita lokalizacja, w rejonie Starego Miasta. Dzięki temu mieszkańcy osiedla mogą liczyć na bliskość licznych restauracji, kin, teatrów, a także wielu innych atrakcji Wrocławia. Wystarczy 15 minut spacerem by znaleźć się na wrocławskim Rynku.

Wszyscy kochający aktywność lub rekreację w postaci spacerów będą zadowoleni z licznych, pobliskich parków takich jak Zachodniego czy Poprowickiego. Do centrum handlowego TGG wystarczy kilka minut spacerem, natomiast zaledwie 5 minut jazdy samochodem jest niezbędne by dotrzeć do centrum Magnolia Park. Oba centra handlowe to mnoga oferta sklepów, punktów gastronomicznych, rozrywkowych oraz usługowych.

Doskonałe skomunikowanie osiedla poprzez bliskość ulicy Legnickiej która pozwala na dogodny dojazd do lotniska, na stadion czy autostradę. Dla niezmotoryzowanych czeka znakomicie dopasowana oferta komunikacji miejskiej w postaci licznych linii tramwajowych oraz autobusowych. Dodatkowo bliskość połączenia z portem lotniczym jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych którzy często podróżują w celach służbowych czy turystycznych.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Buforowa 93, 52-131 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
71 784 70 91
Adres email:
wroclaw@murapol.pl
Lokalizacja