Młodnik Wrocław Psie Pole
Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka
Młodnik to dwa budynki, każdy mający po 5 pięter. Budynki otoczone są zielenią, drzewami, krzewami. Inwestycja będzie zrealizowana w niezwykle dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta.
Olimpia Port Wrocław Psie Pole
Wrocław, Psie Pole, ul. Marca Polo
Olimpia Port która jest realizowana na podstawie nowoczesnego planu zagospodarowania przestrzennego będzie realizowała liczne funkcje. Zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej. Niska i kameralna zabudowa, składająca się w większości z trzech pięter została idealnie dopasowana do istniejącej przestrzeni.
Sołtysowice Wrocław Psie Pole
Wrocław, Psie Pole, ul. Wojaczka
Milart prezentuje kolejną już inwestycję w mieście Wrocław. Z uwagi, iż starannie dobierane są miejsca na realizację nowych mieszkań tym razem postawiliśmy na Sołtysowice, jedno z ciekawszych miejsc we Wrocławiu. Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta to atut tego miejsca, równocześnie okolica jest spokojna, pozwala odpoczywać po ciężkim dniu, pozwala uciec od zgiełku wielkiego miasta.
Akacjowy Zakątek Wrocław Psie Pole
Wrocław, Psie Pole, ul. Ubocze 15, 17,19
. . .
Sołtysowicka 32 Wrocław Psie Pole
Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka 32
Osiedle Sołtysowicka 32 to znakomite połączenie dla wszystkich tych którzy cenią sobie ciszę, bliskość natury ale i atuty życia w wielkim mieście. Lokalizacja w pobliżu parku i leśnych terenów to gwarancja wypoczynku, spokoju. Z drugiej strony fantastycznie przygotowana oferta komunikacji, zarówno w ramach własnych samochodów jak i komunikacji miejskiej to możliwość szybkiego docierania do najważniejszych miejsc w centrum Wrocławia, korzystania z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej.