Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Promenady Wrocławskie
Promenady Wrocławskie
Promenady Wrocławskie

Promenady Wrocławskie

Wrocław,

Opis inwestycji

Promenady Wrocławskie to coś niezwykłego jeżeli mowa o projektach realizowanych we Wrocławiu. Inwestycja wyjątkowa w każdym obszarze, zlokalizowana na 15 hektarach w sąsiedztwie Odry. Taka lokalizacja to bliskość choćby wrocławskiego Rynku (tylko 3 km). Cały obszar przewidziany jest pod budownictwo mieszkaniowe oraz biurowe i usługowe. To zupełnie nowa dzielnica, realizowana zgodnie z nowoczesnymi koncepcjami urbanistycznymi. Pomiędzy budynkami zaplanowane zostały aż 3 hektary parków oraz liczne tereny zielone. Dzięki lokalizacji, świeżym pomysłom, projektom miejsce to okaże się idealne do mieszkania, rekreacji, wypoczynku i pracy

Obecnie sprzedano już około 700 mieszkań, zlokalizowanych w trzech pierwszych etapach inwestycji. Kolejne mieszkania dostępne są w ramach IV etapu, a także 195 mieszkań w ramach realizowanego V etapu. Całość inwestycji zamyka się poprzez 90 000 m2 powierzchni biurowej w ramach Promenada Business Park. To aż pięc budynków przygotowanych przy ulicy A.Słonimskiego, obok planowych ulic Trzebnickiej oraz Miłosza. W chwili obecnej zrealizowane są już dwa biurowce: Promenada Epsilon oraz Promenada Zita.

Na mieszkańców osiedla oraz gości czekać będzie również około 5000 m2 powierzchni usługowych przygotowanych w parterowych częściach Promenad Wrocławskich. Z uwagi na patrzenie przyszłościowe w miejscu tym będą zlokalizowane zróżnicowane usługi, od działających już sklepów takich jak Fresh Market, poprzez restaurację, pizzerię, piekarnię, a także przedszkole, weterynarza oraz dentystę.

Jednym z najlepszych atutów Promenad Wrocławskich jest ich lokalizacja. Dlaczego? Całość przewiduje zabudowę terenu w sąsiedztwie Kanału Miejskiego i Odry, z przygotowanym własnym nabrzeżem. Teren inwestycji znajduje się w Śródmieściu, pomiędzy ulicą Zakładową, dobiegającą do Rychtalskiej oraz Trzebnickiej, a wszystko wieńczy ulica Jedności Narodowej.

Za całościowy projekt urbanistyczny w wyniku którego będą zagospodarowywane kolejne kwartały odpowiada pracownia architektoniczno - urbanistyczna INVI mająca międzynarodową renomę. Projekt został wyłoniony w ramach przygotowanego konkursu architektonicznego

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Loggia, Antresola
Liczba budynków:
4

Zalety inwestycji

  • znakomita lokalizacja
  • przyjazne osiedle
  • nowoczesne dzielnica
  • zróżnicowane powierzchnie mieszkań
Okolica

Promenady Wrocławskie sąsiadują z zabytkowym Nadodrzem, zielonymi Karłowicami oraz naturalnie Starym Miastem. Taka lokalizacja to gwarancja niezwykle szybkiego dotarcia do wrocławskiego Rynku, co zajmuje jedynie 10 minut. Do tego rozbudowana sieć komunikacyjna w postaci tramwajów, autobusów i kolei pozwala na szybkie przemieszczanie się po Wrocławiu. Na terenie inwestycji znajduje się Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego czyli coś dla poruszających się na rowerach. Doskonały układ drogowy w okolicy sprawia, że łatwo wyjechać z miasta w kierunkach na Poznań, Warszawę oraz Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Wszyscy mieszkańcy będą zachwyceni bliskością licznych terenów zielonych pozwalających na długie spacery, na rekreację i aktywność fizyczną.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Vantage Development S.A. to obecnie czołowa firma jeżeli mowa o dynamicznym rozwoju na rynku usług deweloperskich w naszym kraju. Vantage Development koncentruje swoje działania na rynku wrocławskim, gdzie w chwili obecnej przygotowywane są liczne inwestycje mieszkaniowe takie jak Promenady Wrocławskie czy osiedle Centauris, jak i inwestycje w obiekty handlowe oraz biurowe.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Ślężna 116A, 53-111 Wrocław
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
71 78 09 105
Adres email:
b.sanecki@vantage-sa.pl
Lokalizacja