Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Powstańców 33
Powstańców 33
Powstańców 33

Powstańców 33

Ząbki, ul. Powstańców

Opis inwestycji

Osiedle Powstańców 33 znajduje się w Ząbkach, zlokalizowanych pod Warszawą. Przygotowany projekt osiedla, budynków opiera się na niezwykle starannie dobranych rozwiązaniach architektonicznych, które sprawiają, że mieszkania są niezwykle funkcjonalne oraz komfortowe.

Cała inwestycja to łącznie 900 mieszkań o wielkości od 30 do 100 m2. Całość realizacji powstawać będzie w pięciu etapach. Jest to niezwykle atrakcyjna inwestycja, skierowana do wszystkich tych którzy poszukują zielonej i spokojnej okolicy, którzy szukają spokoju ale chcą równocześnie mieszkać blisko centrum miasta. Sąsiedztwo osiedla to liczne arterie drogowe dzięki którym można bardzo szybko przemieścić się do stolicy, do wszystkich jej istotnych punktów.

W chwili obecnej zrealizowano już 329 lokali, a czekają kolejne, będące w trakcie realizacji czyli:

Etap III – przygotowane mieszkania do sprzedaży

Etap IV – przedsprzedaż, termin realizacji w III kw. 2018 r.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
900
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

Mieszkania funkcjonalne, różnorodny metraż Harmonogram spłat 20/80 Szybki dostęp do trasy S8, ułatawiający podróże po Warszawie i za miasto Doskonale rozbudowana infrastruktura drogowa- średnia obwodnica Warszawy Rozbudowana oferta handlowo-usługowa, z uwagi na bliskość centrum handlowego M1
Okolica

W pobliżu inwestycji liczne tereny zielone gwarantują możliwości rekreacyjne jak i będą znakomitym miejscem dla wszystkich aktywnych fizycznie. To ogromny atut dla wszystkich tych którzy poszukują w mieście bliskości przyrody, którzy szukają wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta, dla tych którzy lubią biegać, lubią wycieczki rowerowe. Ząbki to miejscowość w której znajdują się wszystkie elementy infrastruktury niezbędne do codziennego życia. Szkoły, przedszkola, obiekty opieki zdrowotnej, a także centrum handlowe M1 czy też Park Handlowy Targówek. Równocześnie stale rozwijająca się sieć komunikacyjna gwarantuje znakomite połączenia z Warszawą. Czy wybieramy samochód czy też komunikację miejską, kolej, zawsze w komfortowy i szybki sposób dotrzemy do stolicy.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Zobacz również:

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

LC CORP to grupa deweloperska która realizuje odpowiedniej klasy inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Nasze nieruchomości powstają w największych polskich miastach czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Calineczki 2-6, Ząbki
Godziny pracy:
pn.-czw. 10:00 – 18:00
pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 100 11 12
Adres email:
warszawa@lcc.pl
Lokalizacja