Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Pod Skocznią
Apartamenty Pod Skocznią
Apartamenty Pod Skocznią

Apartamenty Pod Skocznią

Zakopane, ul. Sabały

Opis inwestycji

Apartamenty Pod Skocznią to 19 apartamentów o wysokim standardzie, które znajdują się w jednym budynku. Zlokalizowane zostały w centrum Zakopanego.

Inwestycja to różnorodne mieszkania, zarówno pod kątem metrażu jak i rozkładu pomieszczeń. Cały budynek składa się z 5 kondygnacji. Dodatkowo na kondygnacji -1 znajduje się hala garażowa gdzie znajduje się aż 17 miejsc. Dwa dodatkowe miejsca zlokalizowane są przy budynku. Budynek wyposażony w windę.

Budynek Pod Skocznią został przygotowany w oparciu jedynie o najlepsze, starannie dobrane materiały, w tym kamień, szkło i metal. Zaproponowaliśmy również niezwykle bezpieczną i nowoczesną windę, w pełni przeszkloną. Stosując w ramach przygotowania mieszkań duże okna przygotowaliśmy dla Was znakomitej jakości naświetlone lokale. Dajemy również możliwość montażu kominka w apartamentach.

Na wejściu do budynku będzie znajdowała się kameralna portiernia.

Zupełną innowacją, do tej pory nie spotykaną, jest przygotowanie spa całorocznego, które znajduje się na zewnątrz budynku. Wanna z jacuzzi czerpiąca wodę ze źródeł geotermalnych, gwarantująca temperaturę 38 º, a także znakomity system saun. Z uwagi na rozwiązania automatyczne w jacuzzi możecie Państwo użytkować je cały rok, bez znaczenia jaka jest pogoda.

Przygotowaliśmy lokale do samodzielnej aranżacji, w stanie deweloperskim.

Nasi Klienci mogą skorzystać z pomocy specjalistycznego i doświadczonego biura projektowego, które przy współpracy z nadzorem wykończenia i najlepszymi ekipami wykończeniowymi przygotuje Państwa wnętrza. Równocześnie po wcześniejszych ustaleniach jesteśmy w stanie przygotować dla Was apartament pod klucz.

Decydują się na wcześniejszy zakup (pierwsze etapy budowy) zapewniają sobie Państwo możliwość przygotowania, zrealizowania dodatkowych instalacji, przygotowania pełnej funkcjonalności mieszkania pod potrzeby.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
kominek, winda, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Garderoba
Miejsca postojowe:
hala garażowa z 17 stanowiskami postojowymi
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
19
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

centrum Zakopanego przepiękne widoki całoroczne spa na zewnątrz budynku
Okolica

Apartamenty Pod Skocznią znajdują się w doskonałym miejscu kurortu Zakopane. Przy ulicach Goszczyńskiego i Sabały, w niedalekiej odległości od Wielkiej Krokwi. To najbardziej renomowane i prestiżowe miejsce Zakopanego, znajdujące się pomiędzy podnóżem Tatr i Krupówkami.

Na uwagę zasługuje znakomite otoczenie, wokół działki znajdują się liczne tereny zielone. Dotarcie do takich miejsc jak choćby Krupówki to zaledwie kilka minut spaceru. Dodatkowo w roku 2016 realizowany będzie remont ulicy Goszczyńskiego co znacznie zwiększy atrakcyjność tego miejsca.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firma Primo Nieruchomośći od wielu już lat zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem w ramach wynajmy wakacyjnych apartamentów w Zakopanem i nie tylko. Nowoczesne rozwiązania, wysokie standardy i organizacja pracy- to wszystko sprawiło, że jesteśmy jednym z liderów w tej branży, mamy poparcie tysięcy zadowolonych gości. Wszystkie propozycje przygotowane przez nas można znaleźć na stronie goralpoleca.pl. Apartamenty które przygotowaliśmy dla Państwa są starannie wybrane, znajdują się tylko w najlepszych lokalizacjach Zakopanego oraz okolicy

Biuro sprzedaży
Telefon:
18 521 38 50
Adres email:
sprzedaz@primonieruchomosci.pl
Lokalizacja