Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Lipki Park
Lipki Park
Lipki Park

Lipki Park

-
Zakopane, ul. Za Strugiem

Opis inwestycji

Sun&Snow Resorts Lipki Park Zakopane to nowoczesne budynki apartamentowe, zlokalizowane przy ul. Za Strugiem w Zakopanem, niedaleko centrum. Przy zboczu wzgórza Lipka, z widokiem na Tatry, na Giewont, znajdują się apartamenty gwarantujące możliwość przebywania w oazie ciszy i spokoju

 

Lipki Park to styl architektoniczny stricte nawiązujący do miejsce w którym się znajduje, z pełnym poszanowaniem tradycyjnej architektury charakterystycznej dla Zakopanego i regionu Podhala. Wszystkie budynki zostaną zrealizowane w oparciu o technologie które zagwarantują najwyższy komfort i funkcjonalność bez szkody dla walorów estetycznych.

Apartamenty przygotowane dla Klientów będą posiadały metraż od 45 do 90 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale będą zrealizowane w standardzie deweloperskim jednak istnieje możliwość skorzystania z opcji wykończenia „pod klucz”. Cała inwestycja będzie grodzona oraz wyposażona w nowoczesny system monitoringu.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
parkingi podziemne oraz naziemne miejsca postojowe
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
32
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

doskonały widok na Giewont inwestycja z systemem monitoringu i w pełni ogrodzona basen, sauna, siłownia, jadalnia i recepcja
Okolica

Lipki Park to ogólna liczba pięciu budynków które zostały zlokalizowane w Zakopanem, przy ul. Za Strugiem, bardzo blisko centrum tego popularnego kurortu. Przepiękne widoki na Pasmo Giewontu oraz wzgórze Lipki to atut tej inwestycji, okna apartamentów skierowane właśnie w tym kierunku. Przyglądając się krajobrazowi Giewontu, w trakcie ładnej pogody, wydaje nam się, że doskonale widzimy turystów którzy właśnie odwiedzają to miejsce. Wybierając tę inwestycję mamy pewność, że miejsce to jest oazą spokoju i ciszy, a wszystko z powodu uznania terenu za Park Kulturowy. Co to dokładnie oznacza? Brak możliwości dalszej zabudowy tego terenu.

Nasza nieruchomość znajduje się na samym zwieńczeniu ulicy Za Strugiem. Zaledwie kwadrans spacerem wystarczy aby dotrzeć do Drogi Pod Reglami i wejście do Doliny Strążyskiej. To początek szlaku na Giewont który nie jest trudny do zdobycia. Dojście na popularne Krupówki to spacer około dwudziestominutowy.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Sun & Snow Sp. z o.o. czyli największa w naszym kraju firma która zarządza apartamentami na wynajem w najbardziej znanych i renomowanych kurortach wypoczynkowych, a także w wielu miastach. Jest częścią spółki Sun & Snow S.A.

Firma działa na rynku od 2008 roku dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie oraz wypracowała najlepszy rynkowy model kooperacji z osobami posiadającymi apartamenty i poszukującymi jak najlepsze pomocy w ich wynajmie. To najwyższe standardy związane z obsługą, zarówno firm jak i osób prywatnych

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa
Telefon:
660 445 691
Adres email:
sprzedaz@sunandsnow.pl
Lokalizacja