Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowe Złotniki
Nowe Złotniki
Nowe Złotniki

Nowe Złotniki

- dostępny jest 1 dom
Złotniki, Azaliowa/Pigwowa
numer
pokoje
pow
cena
rzut
 
Azaliowa 32A
4
138,00 m2
599 000 zł

Opis inwestycji

Osiedle Nowe Złotniki w gminie Suchy Las to miejsce wymarzone dla rodzin oraz osób chcących odciąć się od miejskiego gwaru. Powstające domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej to dwupoziomowe segmenty w metrażach od 132 do 155 m2. Działki mają powierzchnię od 325 do 515 m2. Każdy segment posiada indywidualny ogródek, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

W I etapie, zakończonym w marcu 2016, powstały 22 segmenty, a w ramach II etapu powstały kolejne 22 lokale, o powierzchni od 131 do 144 m2. Etap III z segmentami o powierzchniach od 132 do 155 m2 został wybudowany, a na swoich właścicieli czekają 2 ostatnie domy o powierzchni 138,29m2. Lokalizacja osiedla pozwala na spędzenie czasu na powietrzu w otoczeniu przyrody, kilka kroków od lasu. Natomiast atrakcyjna i zadbana okolica gwarantuje bliskość szkoły, przedszkola, sklepów, urzędów, obiektów sportowych czy placów zabaw. Osiedle posiada też pełną infrastrukturę gminną, gotowe drogi, oświetlenie oraz wszystkie media, w tym instalację światłowodowa.

 

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, kominek
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Garaż
Miejsca postojowe:
Garaże oraz miejsca postojowe
Realizacja inwestycji:
III etap - połowa 2019 roku
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba domów:
66

Zalety inwestycji

Do największych zalet osiedla w Złotnikach należą:

Doskonała lokalizacja

Pełna infrastruktura

Spokojna okolica

Wysoki standard

Najwyższej jakości materiały

Nowoczesny styl komfort wygoda

Okolica

Bliskość natury, ciszę i spokój, w towarzystwie pełnej infrastruktury w postaci chodników, jezdni, oświetlenia całego osiedla oraz ścieżek rowerowych. Bliskość stolicy Wielkopolski wiąże się z wygodą dojazdu zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem.

Standard wykończenia

Domy na Osiedlu Nowe Złotniki oddawane są w standardzie deweloperskim, co oznacza, że w cenie otrzymujemy wyposażenie dodatkowe, na przykład zewnętrzne rolety okienne, automatyczną bramę garażową, ogrzewanie podłogowe na parterze, instalację alarmową.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Duda Development jest deweloperem, który skupia się na działaniach na rynku nieruchomości w Poznaniu i w Łodzi. Od lat budowana renoma i rzetelność dewelopera odznacza się ogromnym zaufaniem ze strony wielu klientów. Gwarantujemy naszym Klientom doskonałe miejsca do zamieszkania, a także idealnie przygotowane lokale do wynajęcia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że istotnym elementem każdej inwestycji jest doskonale wybrana lokalizacja.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Azaliowa 4B Złotniki, k. Suchego Lasu
Telefon:
+48 605 25 88 88
Adres email:
nowezlotniki@dudadevelopment.pl
Lokalizacja